agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najwyższy standard płyt gazowych bez płomieni – Innova Standard od SOLGAZ

Najwyższy standard płyt gazowych bez płomieni – Innova Standard od SOLGAZ

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2021-01-25 11:48:06

Innova Standard to nowoczesna płyta gazowa bez płomieni, stworzona z wykorzystaniem innowacyjnej technologii oraz opatentowanych rozwiązań przez polskiego producenta AGD – firmę SOLGAZ. Najnowsza płyta Innova Standard doskonale wkomponowuje się w rozmaite kuchenne aranżacje, wzbogacając pomieszczenie swoją wyjątkowo elegancką oraz nowoczesną estetyką wykonania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Tworząc nowoczesne płyty gazowe pozbawione płomieni, polski producent sprzętu AGD - firma SOLGAZ - jako jedyna na świecie w swoich produktach zastosowała żarniki zamiast iskrowników. Płyty gazowe SOLGAZ wyposażone są w palniki ukryte pod szklaną powierzchnią, w których gaz spalany jest katalitycznie. To rozwiązanie odpowiedzialne jest za efektywne wykorzystanie gazu, który spalany jest w temperaturze 800⁰C. Płyta gazowa Innova Standard wyglądem przypomina indukcję, jednak działa na gaz i nie wymaga specjalnych naczyń czy garnków. Wyróżnia ją bezpieczeństwo, a także duża oszczędność i komfort użytkowania. Dodatkowo, model Innova Standard jest znacznie tańszy niż inne wersje z serii Innova.

Przyjemność podczas gotowania

Żarniki jako innowacyjne rozwiązanie sprawiają, że podczas pracy płyty nie będziemy słyszeć standardowego „cykania” iskrowników. Dzięki nim cały proces uruchamiania i działania urządzenia odbywa się bardzo cicho, a nasz pobyt w kuchni oraz gotowanie stają się czystą przyjemnością.

                

    Innova Standard
  Fot. SOLGAZ

Ogromnym atutem Innova Standard jest także oszczędność. Płyta zużywa do 50% mniej gazu niż tradycyjne kuchenki gazowe. Palniki pracują w inteligentny i cykliczny sposób, który polega na wyłączeniu pobierania gazu, gdy powierzchnia jest już nagrzana. Kiedy jest potrzeba podgrzania - palniki uruchamiają się ponownie. Każda płyta wyposażona jest w dodatkowe „pola darmowe” oznaczone paskami, które nagrzewają się podczas gotowania, nie pobierając przy tym gazu. To idealne rozwiązanie, gdy chcemy podgrzać posiłek bez ponownego uruchamiania płyty, a przy okazji oszczędność – wystarczy skorzystać z wcześniej nagrzanych pól darmowych. Duże palniki pozwalają na komfortowe gotowanie i rozmieszczenie nawet największych garnków, dzięki czemu możemy stworzyć kilka potraw jednocześnie bez obawy, że któreś z naszych naczyń się nie zmieści.

Nowoczesne funkcje

Płyty z linii Innova Standrd od SOLGAZ są dostępne w wersji 4+1 o wymiarach 580x518x90 oraz 5+3 o wymiarach 770x518x90. Pierwsze liczby oznaczają ilość palników, natomiast dodatkowe to pola darmowe, które umożliwiają podgrzewanie posiłków bez zbędnego uruchamiania naszej płyty. Kolejnym udogodnieniem, które oferuje najnowsza płyta SOLGAZ, jest przycisk TIMER, umożliwiający ustawienie czasu gotowania, po którego upływie płyta sama się wyłączy i da sygnał dźwiękowy. W tym przypadku bez obawy możemy ustawić czas gotowania posiłku bez zbędnego zaglądania do kuchni. Przycisk BOOSTER pozwala na szybsze gotowanie dzięki zwiększonej mocy palnika. Jest idealny w warunkach, kiedy chcemy podgrzać coś na szybko czy przygotować szybki posiłek. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest Stop&Go, która przydaje się w sytuacji, gdy musimy oderwać się od gotowania z racji niezapowiedzianego dzwonka do drzwi lub pilnej rozmowy telefonicznej. Przycisk wstrzymuje pracę płyty, dzięki czemu po powrocie możemy skończyć wykonywanie naszej potrawy z zachowaniem wcześniejszych ustawień i parametrów.

Bezpiecznie i czysto

Płyty gazowe Innova Standard cechuje bezpieczeństwo. W trosce o dzieci, płyta wyposażona jest w przycisk „kontrola rodzicielska”, który blokuje jej uruchomienie. Każdy palnik posiada indywidualny system spalania gazu, chroniący przed jego ulatnianiem. Dzięki braku wystających rusztów, kratek czy palników, czyszczenie naszej płyty jest bardzo proste. Powierzchnia jest gładka i bez zbędnych zakamarków, w których mógłby ukryć się brud czy resztki jedzenia, dzięki czemu bez problemu możemy zachować naszą płytę w czystości.

Płyta gazowa bez płomieni Innova Standard od SOLGAZ to połączenie nowoczesnego designu i innowacyjnych rozwiązań. Doskonale wkomponuje się w każdą kuchenną aranżację, a także ułatwi sam proces gotowania. Płyta jest urządzeniem dla wszystkich tych, którzy szukają oszczędności w kuchni oraz ułatwień podczas gotowania, wprowadzając nowy standard przygotowywania posiłków.

Płyta gazowa INNOVA STANDARD

  • 4+1, 580x518x90, cena 3290 zł
  • 5+3, 770x518x90, cena 3890 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe