agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
NEC wprowadza platformę "NEC Open Modular Platform" zasilaną przez technologię signageOS

NEC wprowadza platformę "NEC Open Modular Platform" zasilaną przez technologię signageOS

INNE / Aplikacje / 2020-03-02 11:34:10

NEC Display Solutions rozwija swoją koncepcję Open Modular Intelligence (OMi) udostępniając platformę, która wykorzystuje różne rodzaje sprzętu komputerowego o skalowalnym poziomie wydajności, stworzoną w ramach strategicznego partnerstwa z firmą signageOS. Otwarte, modułowe podejście jest możliwe dzięki technologii signageOS i zapewnia dostęp do kodu interfejsu API, który pozwala na bezpośrednie podłączenie do sprzętu NEC, w tym integrację oprogramowania CMS. Taka koncepcja NEC Open Modular Platform wykracza poza tradycyjne systemy operacyjne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa otwarta platforma modułowa NEC umożliwia wzmocnienie istniejących oraz stworzenie nowych możliwości biznesowych i współpracy partnerskiej. Działa to poprzez zapewnienie większej elastyczności, umożliwiającej łatwą integrację z każdym obsługiwanym sprzętem lub oprogramowaniem z ekosystemu Digital Signage NEC.

"Bardzo się cieszymy mogąc ogłosić strategiczne partnerstwo z signageOS i wprowadzenie ulepszonej platformy modułowej NEC Open Modular Platform." - powiedział Andreas Biss, Manager Business Development Solutions w NEC Display Solutions Europe - "Od lat NEC jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań wizualnych. Obecnie, przy dostępnych tak wielu różnych systemach operacyjnych i kodach źródłowych, unikalne aplikacje muszą być tworzone konkretnie w celu spełnienia różnych wymagań projektowych. Może to stanowić dużą przeszkodę dla firm z branży CMS, ponieważ stale muszą one inwestować środki, aby utrzymać się na topie".

Dzięki połączeniu sił z SignageOS, NEC przenosi koncepcję Open Modular na wyższy poziom i oferuje wspólne rozwiązanie dostosowane specjalnie do modułu komputerowego Raspberry Pi, a jednocześnie zapewnia możliwości modernizacji OPS i SDM do bardziej wymagających zastosowań.

Stan Richter, CEO firmy signageOS, skomentował: "Jesteśmy dumni z tego, że możemy rozpocząć współpracę, która ułatwi partnerom bezproblemowy dostęp do otwartego sprzętu modułowego NEC poprzez technologię unifikacji signageOS. Skupienie się signageOS na tworzeniu standardowych interfejsów API dla każdego sprzętu Digital Signage zapewniło nam wiedzę i doświadczenie, które pomogą zjednoczyć rozdrobnioną branżę. Wdrożenie naszej platformy przez NEC jest przykładem ich wizjonerskiego podejścia do ewolucji Digital Signage i świadczy o ich zaangażowaniu w standaryzację branży".

Bez względu na to, jaki rynek wertykalny czy rozwiązanie integracji systemów weźmiemy pod uwagę, ten ekosystem Digital Signage przyspiesza standaryzację i zapewnia natychmiastowy dostęp do nowych narzędzi i usług w celu zapewnienia sukcesu każdemu partnerowi NEC. NEC zachęca wszystkich swoich partnerów, firmy zajmujące się oprogramowaniem lub integratorów systemów do kontaktu z NEC lub signageOS, aby dowiedzieć się więcej o otwartej platformie modułowej NEC i o tym, jak może ich ona wesprzeć.

Nowa platforma NEC Open Modular Platform została zaprezentowana po raz pierwszy na stoisku NEC Display Solutions na targach ISE w Amsterdamie. Będzie ona dostępna w produktach NEC od lata 2020 roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe