agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Niezastąpieni pomocnicy w kuchni - nowości AGD od Homekraft

Niezastąpieni pomocnicy w kuchni - nowości AGD od Homekraft

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2017-11-30 08:11:00

Przygotowywanie świątecznych smakołyków będzie znacznie krótsze i mniej męczące, jeśli skorzystamy z odpowiednich urządzeń do czasochłonnych czynności, takich jak rozdrabnianie, siekanie, blendowanie, miksowanie, czy ubijanie. W sklepach pojawiło się właśnie pięć takich poręcznych urządzeń firmy Homekraft, wśród nich: robot kuchenny, dwa modele mikserów planetarnych i dwa modele blenderów.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Robot kuchenny Ferro od Homekraft to wielofunkcyjny zestaw, który służy do rozdrabniania, siekania, blendowania, miksowania i ubijania w 3 różnych prędkościach (ma 2-stopniową regulację prędkości oraz tryb pracy pulsacyjnej). Urządzenie wyposażono w: naczynie robocze (2,5 l), szklany blender (2 l), szklany rozdrabniacz z nożami do kawy i ziół (0,5 l), 5 tarcz tnących / siekających / szatkujących, popychaczkę z miarką (poj. 60 ml), trzepak do jaj i mieszania ciast, mieszadło do ugniatania, wyciskarkę wolnoobrotową manualną, łopatkę do mieszania. Robot ma wysokoobrotowy silnik o mocy 800 W i mocy szczytowej 1500 W. Korpus robota jest stabilny, dzięki solidnej podkładce antypoślizgowej.

  • Cena: 279,00 zł

Mikser planetarny Rotary od Homekraft z silnikiem 700 W o mocy szczytowej 1800 oferuje 10-stopniową, płynną regulację, a także możliwość pracy w trybie TURBO. Tryb planetarny mieszania daje możliwość najszybszego i najdokładniejszego wymieszania produktów. Rotary wyposażono w metalowe koła zębate, co gwarantuje większą wytrzymałość. W zestawie znajdziemy: misę ze stali nierdzewnej (4,3 l) i akcesoria do niej: trzepaczka, hak i mieszadło, szklany blender pionowy (1,5 l) oraz maszynkę do mięsa z 3 tarczami (oczka 3 mm, 5 mm, 7 mm). Cztery przyssawki antypoślizgowe zwiększają stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania, a plastikowa pokrywa z otworem do dodawania składników, chroni przed pryskaniem. Ramię miksera można odchylić do kąta 60 stopni.

  • Cena: 429,00 zł

Mikser planetarny Rotary Simple od Homekraft to podstawowa wersja miksera Rotary. Za 299 zł otrzymamy wydajny (10-stopniowa, płynna regulacja) mocny (700 W) i solidnie wykonany (metalowe koła zębate) mikser, wyposażony w misę ze stali nierdzewnej (4,3 l) oraz trzepaczkę, hak i mieszadło. Dodatkowe zalety: plastikowa pokrywa z otworem do dodawania składników, ramię, które odchyla się pod kątem 60 stopni, 4 przyssawki antypoślizgowe.  

  • Cena: 299,00 zł

Blender Sunt Simple od Homekraft to blender wielofunkcyjny o mocy silnika 600 W (moc szczytowa do 1000 W). Sprawdzi się podczas rozdrabniania, siekania, blendowania, miksowania i ubijania. W zestawie jest kielich blendera 700 ml, komplet noży tnących, 2 pary mieszadeł do miksowania i wyrabiania ciasta, końcówka blendująca, kubek 1,5 l z miarką i pokrywką. Blender wykonano ze stali nierdzewnej i PP.

  • Cena: 109,00 zł

Blender Sunt Plus od Homekraft to rozbudowana wersja o mocy 600 W i mocy szczytowej do 1000 W. W zestawie znajdziemy: duży kielich (2 litry), mniejszy kielich (700 ml), 2 noże tnące, końcówkę blendującą, 2 pary mieszadeł do miksowania, 3 tarki ze wspornikiem, kubek (1,5 l) z miarką, pokrywką i dziubkiem. Sunt Plus świetnie sprawdzi się w przypadku rodzin, bo umożliwia przygotowanie większych porcji.

  • Cena: 179,00zł

źródło: homekraft/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe