agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nikt nie rodzi się szefem kuchni……ale Bosch MUM Serie 2

Nikt nie rodzi się szefem kuchni……ale Bosch MUM Serie 2

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2021-05-13 11:28:03

Gotowanie i pieczenie w małej kuchni może być trudne, podobnie jak skomplikowane przepisy mogą wydawać się przytłaczające. Urządzenia Bosch sprawią, że ograniczona przestrzeń lub brak umiejętności nie będą przeszkodą. Marka wprowadza nowego kuchennego pomocnika, który spełnia potrzeby małych przestrzeni – i ambitnych kucharzy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Mała kuchnia, duże wymagania

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że MUM Serie 2 pasuje do każdej kuchni i można łatwo go schować, gdy nie jest używany. Jego rozmiar nie wpływa na jego funkcjonalność: dzięki mocnemu silnikowi, szerokiej gamie akcesoriów i unikalnej technologii mieszania, MUM 2 może z łatwością nadążyć za swoim dobrze znanym rodzeństwem – MUM 5 oraz OptiMUM.

Mały rozmiar, duża skuteczność

W MUM Serie 2 zastosowano technologię mieszania planetarnego 3D: unikalna technologia szybko miesza składniki i doskonale je łączy, żadne ciasto nie przyklei się do ścianek misy. Mimo niewielkich rozmiarów robota, misa o pojemności aż 3,8 litra jest idealna zarówno do przetwarzania małych ilości składników jak i znacznie większych, np. ciasta drożdżowego. Zestaw mieszadeł z końcówką do ubijania, końcówką do mieszania i hakiem do zagniatania ciasta, zwiększa różnorodność wypieków, które można stworzyć. Początkujący szefowie kuchni mogą z większą pewnością podchodzić do nawet najbardziej wymagających przepisów na ciasto, wiedząc że MUM Serie 2 ma wszystko pod kontrolą.

Ale zabawa na tym się nie kończy, ponieważ wraz z nabywaniem umiejętności, użytkownik może rozbudować robota o  kolejne akcesoria. Maszynka do mielenia mięsa, przystawki do domowych lodów i makaronów, wyciskarka do cytrusów, czy blender kielichowy sprawiają, że gotowanie domowych potraw staje się łatwą i przyjemną czynnością. Jednocześnie pomaga zaoszczędzić czas, który można spędzić z rodziną i przyjaciółmi. A propos gości: chociaż urządzenie jest na tyle małe, że ​​można schować je w szafce kuchennej, z pewnością nie ma potrzeby go ukrywać. Profesjonalny i elegancki wygląd jest dostępny w kilku stylowych zestawieniach kolorystycznych do wyboru.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe