agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa generacja soundbarów Yamaha: MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700

Nowa generacja soundbarów Yamaha: MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2016-09-05 13:58:00

MusicCast YAS-306 i cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 to dwa nowe soundbary firmy Yamaha, które zapewniają prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1 z jednej, smukłej obudowy. MusicCast YAS-306 korzysta z technologii Air Surround Xtreme, która tworzy dźwięk przestrzenny przy użyciu złożonych algorytmów, natomiast cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 wykorzystuje kierunkowe odbicia wiązek dźwięku w pomieszczeniu, aby przesyłać dźwięk do miejsca odsłuchu ze wszystkich stron - z boków i z tyłu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Oba soundbary kompatybilne są z Yamaha MusicCast, rozbudowanym systemem multi-room zapewniającym możliwość nagłośnienia całego domu i sterowania wszystkimi urządzeniami za pomocą jednej aplikacji. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, eleganckiemu wzornictwu i prostej konfiguracji, MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700 mogą w mgnieniu oka zintegrować się z dowolnym pomieszczeniem.

Materiały w poniższej informacji prasowej:

· MusicCast YAS-306: elegancki soundbar jako idealne wprowadzenie do kina domowego

· Łatwe podłączenie, pięć programów dźwiękowych zapewniających najwyższą przyjemność słuchania

· MusicCast YSP-2700: doskonała jakość dźwięku z fantastyczną bezpośredniością przekazu

· 4K Ultra HD i Cinema DSP zapewniają kinowe emocje

· System multi-room MusicCast wnosi muzykę do całego domu

MusicCast YAS-306: elegancki soundbar jako idealne wprowadzenie do kina domowego

Yamaha MusicCast YAS-306 jest eleganckim, kompaktowym i mocnym soundbarem. Dzięki technologii Air Surround Xtreme, urządzenie wykorzystuje złożone algorytmy, aby dostarczyć autentyczny, kinowy dźwięk przestrzenny 7.1 wprost do twojego salonu, wszystko z jednej, smukłej obudowy. Teraz już nie trzeba stosować skomplikowanej instalacji głośnikowej lub okablowania, aby cieszyć się grami wideo, filmami i serialami telewizyjnymi z ekscytującym dźwiękiem przestrzennym. Po prostu ustaw MusicCast YAS-306 przed telewizorem lub zamocuj go do ściany - jego zaokrąglona obudowa idealnie dopasuje się do umeblowania.

Łatwe podłączenie, pięć programów dźwiękowych zapewniających najwyższą przyjemność słuchania

Dwa zintegrowane subwoofery dostarczają mocny bas i zapewniają zapierający dech dźwięk w scenach akcji. Także instalacja nie mogłaby być łatwiejsza: jeden kabel potrzebny jest do podłączenia soundbaru do telewizora. Yamaha wyposażyła MusicCast YAS-306 w pięć różnych programów dźwiękowych, co pozwala perfekcyjnie dopasować brzmienie do różnych źródeł - niezależnie od tego, czy jest to muzyka, filmy, programy telewizyjne, relacje sportowe lub gry wideo.

MusicCast YSP-2700: doskonała jakość dźwięku z fantastyczną bezpośredniością przekazu

Jako cyfrowy projektor dźwięku, MusicCast YSP-2700 dostarcza prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1 z jednej obudowy. 16 głośników wiązek generuje skoncentrowany dźwięk, który po odbiciu się od płaskich powierzchni w pomieszczeniu dociera do miejsca odsłuchu z prawej i z lewej strony oraz od tyłu. To unikalna technologia YSP - tylko Yamaha to potrafi! Konfiguracja jest niezwykle prosta: technologia Yamaha IntelliBeam wykorzystuje bardzo czuły mikrofon do automatycznej kalibracji nagłośnienia w odniesieniu do akustyki pomieszczenia. Zachwycające brzmienie z niewyobrażalną bezpośredniością przekazu pojawia się w twoim kinie domowym w mgnieniu oka. Znajdujący się w zestawie bezprzewodowy subwoofer zapewnia elastyczność podczas rozstawiania sprzętu i gwarantuje mocny bas w filmach i grach wideo.

4K Ultra HD i Cinema DSP zapewniają kinowe emocje

MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w trzy wejścia HDMI, umożliwiające podłączenie źródeł takich jak odtwarzacze Blu-ray i CD oraz konsole do gier. Wyjście HDMI przesyła następnie sygnał wideo do telewizora. Aby zagwarantować, że obraz jest równie doskonały jak dźwięk przestrzenny, cyfrowy projektor dźwięku obsługuje standardy 4K Ultra HD i HDCP 2.2. Cinema DSP udoskonala brzmienie, oferując 10 różnych programów opracowanych pod kątem odtwarzania zróżnicowanych materiałów audio, m.in. filmów, muzyki i innych źródeł, wnosząc niezwykle rzeczywisty świat dźwięku wprost do twojego salonu. Dekodowanie HD Audio zapewnia optymalną jakość dźwięku z odtwarzaczy Blu-ray i innych cyfrowych źródeł. Dzięki układowi Compressed Music Enahncer nawet brzmienie skompresowanych plików, takich jak MP3, staje się świeże i żywe.

System multi-room MusicCast wnosi muzykę do całego domu

Modele MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700 kompatybilne są z Yamaha MusicCast. Za pomocą tego systemu multi-room Yamaha zrewolucjonizowała koncepcję sieciowego audio, jednocześnie udostępniając całkowicie nowy zakres bezprzewodowych możliwości. Soundbary nie tylko mogą przesyłać do innych pomieszczeń sygnał wysyłany do nich z urządzeń mobilnych,  zachowując najwyższą jakość dźwięku, lecz także zapewniają dostęp do wszystkich podłączonych źródeł audio w całym systemie multi-room. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu, możesz cieszyć się dźwiękiem z telewizora, odtwarzacza Blu-ray, odtwarzacza CD i innych źródeł w każdym pomieszczeniu w domu. MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700 obsługują Apple AirPlay, Bluetooth i serwisy muzyczne takie jak Spotify i Juke. Sygnał może być następnie udostępniany i odbierany przez wszystkie komponenty MusicCast w innych pokojach domu. MusicCast stanowi integralną część DNA Yamahy: wielokanałowe amplitunery, soundbary, głośniki strumieniujące, a nawet kompatybilne z Bluetooth komponenty audio innych producentów mogą zostać połączone bez problemu z MusicCast.

źródło: yamaha/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe