agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa jakość sprzątania z Hoover HF9

Nowa jakość sprzątania z Hoover HF9

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2023-05-29 13:27:00

W każdym domu, w którym są zwierzęta dobry odkurzacz to niezastąpione wsparcie w utrzymaniu porządku. Najlepszym rozwiązaniem są takie urządzenia, które mają dużą wydajność, a także posiadają specjalną szczotkę do włosia i sierści.  Hoover HF9 ANTI-TWIST HF920P 011 to wygodny odkurzacz pionowy, z wymiennymi końcówkami i technologią Anti-twist zapewniający czystość w całym mieszkaniu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

HF9 wyposażony jest w szczotkę 2w1, która sprawdzi się zarówno do twardych powierzchni, jak i dywanów. Skuteczną ochronę przed uszkodzeniami zapewni wyposażenie głównej szczotki w bardzo miękkie odbojniki i gumowe kółka. Takie rozwiązanie zabezpiecza nie tylko obszar, po którym odkurzacz się porusza, ale również wszystko to, co znajduje się wyżej, jak elementy mebli, futryny i listwy przypodłogowe, chroniąc je przed zarysowaniem. W zastawie znajduje się również mini turboszczotka z oświetleniem LED przeznaczona do usuwania sierści z kanap, łóżek i foteli. Szczotka z miękkim włosiem będzie odpowiednia do sprzątania mebli oraz szczelinówka, dzięki czemu można bezpiecznie i skutecznie odkurzyć każdy zakamarek mieszkania. Specjalna technologia Anti-Twist ogranicza plątanie się włosów i sierści zwierząt wokół wałka szczotki podczas sprzątania, rozczesuje je tak, aby od razu zostały zassane do środka. Dzięki temu odkurzanie będzie bardziej komfortowe i wydajne. Zwłaszcza, że urządzenie posiada bezszczotkowy silnik o mocy 350 W, który zapewnia ciągłą moc bez utraty siły ssania. Niezawodność silnika producent potwierdza 5-letnia gwarancją.

Intuicyjna obsługa

HF9 posiada wyświetlacz LED klasy premium i intuicyjny panel sterowania. Wszystkie niezbędne informacje będą w zasięgu ręki: ustawienia trybu i czas pracy oraz poziom naładowania baterii. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy może być ładowany bezpośrednio w odkurzaczu lub oddzielnie, tak prosto jak telefon. W każdej chwili można zaparkować odkurzacz, a samodzielnie stojąca konstrukcja pozwali na postawienie go w dowolnym miejscu. Stabilizacja w pozycji pionowej zapewnia najwyższą funkcjonalność i wygodę. A po sprzątaniu wystarczy tylko jeden przycisk, by cała zawartość pojemnika wpadła prosto do kosza. Dodatkowo nie ma konieczności oczyszczania filtra z nagromadzonego kurzu, ponieważ odpada on samoczynnie. Takie rozwiązanie to gwarancja higienicznego i komfortowego sprzątania bez narażania użytkownika na bezpośredni kontakt z pyłem i brudem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe