agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa kuchenka mikrofalowa Whirlpool

Nowa kuchenka mikrofalowa Whirlpool

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2017-05-31 20:41:05

Nowa linia kuchenek mikrofalowych ExtraSpace marki Whirlpool powstała z myślą o konsumentach, którym zależy na uzyskaniu doskonałych rezultatów gotowania i dla których równie ważny jest stylowy, elegancki design.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Brak talerza obrotowego sprawia, że efektywna przestrzeń gotowania w kompaktowym, 25-litrowym modelu, wynosi aż 30 litrów. Płaska podstawa mikrofalówki umożliwia włożenie do środka nawet kilku naczyń o różnych kształtach Pozwala to nie tylko na większą kreatywność w kuchni, ale też usprawnia proces przyrządzania potraw. Teraz w znacznie krótszym czasie możemy przygotować danie obiadowe.

  • WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Dzięki innowacyjnej i intuicyjnej funkcji AutoCook, gotowanie potraw w kuchence mikrofalowej jest jeszcze łatwiejsze, a doskonałe rezultaty - gwarantowane. ExtraSpace posiada 9 automatycznych programów, m.in. Zupa jarzynowa, Łosoś z warzywami, Pieczone ziemniaki czy Bruschetta i popcorn. Wybierając je, nie musimy się zastanawiać, ile potrzeba czasu na przygotowanie danego dania. Mikrofalówka sama dobierze wszystkie parametry.

  • ŁATWE CZYSZCZENIE

Nie musimy wkładać żadnego wysiłku, by utrzymać w czystości wnętrze kuchenki Whirlpool ExtraSpace. Dostępny jest bowiem automatyczny program czyszczenia za pomocą pary. W komorze umieszczamy jedynie naczynie wypełnione 200 ml wody i wciskamy przycisk AutoClean. Kiedy program się zakończy, wystarczy przetrzeć wnętrze urządzenia suchą gąbką.

  • POD KONTROLĄ

Kuchenki mikrofalowe ExtraSpace, dostępne w kolorze czarnym i srebrnym, nie tylko gwarantują świetne rezultaty gotowania, ale też - dzięki swojemu eleganckiemu, minimalistycznemu wzornictwu - idealnie wpisują się w przestrzeń nowoczesnej kuchni. Poza charakterystyczną dla marki Whirlpool dbałością o najdrobniejszy szczegół, uwagę zwracają specjalnie zaprojektowane drzwi. Mają odcień czerni, jednak podczas procesu gotowania stają się przezroczyste, ułatwiając kontrolę nad potrawami, które znajdują się w środku. Przekonanie, że kuchenki mikrofalowe służą wyłącznie do podgrzewania dań, można włożyć do lamusa. Dzięki nowoczesnym technologiom, a także - tak jak w przypadku Whirlpool ExtraSpace - większej przestrzeni użytkowej wewnątrz urządzenia możemy w znacznym stopniu wyzwolić swoją kreatywność w kuchni. W tym modelu przygotujemy od początku do końca różne potrawy, zawsze z gwarancją znakomitych rezultatów.

  • Model: MWF 421 SL
  • Kolor: srebrny
  • Sugerowana cena detaliczna: 699 PLN

źródło:whirlpool/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe