agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa linia patelni do zadań specjalnych

Nowa linia patelni do zadań specjalnych

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2016-12-16 15:07:00

W ofercie marki MPM oprócz patelni klasycznych i głębokich, znajdują się modele o specjalnym przeznaczeniu, które służą do smażenia konkretnego rodzaju produktu. Dzięki nim przygotowywanie posiłków w okresie okołoświątecznym będzie prostsze!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Smażenie to jedna z podstawowych kuchennych czynności, dlatego dobra patelnia jest bardzo ważna. Wybór odpowiedniego sprzętu zawsze powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujemy patelni dla jednej lub dwóch-trzech osób i zależy nam na naczyniu, które będzie używane do smażenia każdej potrawy, patelnia klasyczna marki MPM z nieprzywierającą powłoką, model MPC-24/6/01 oraz MPC-26/6/01 o średnicy 24-26 cm, będzie doskonałym rozwiązaniem. Dużym rodzinom z pewnością przyda się patelnia o średnicy większej niż 26 centymetrów - MPC-28/6/01 iMPC-30/6/01 (28-30 cm). Wyższe brzegi tych modeli (5,7-6 cm) sprawdzą się zarówno przy smażeniu dużych ilości produktów, jak i podczas duszenia potraw. Ponadto, patelnie posiadają filcowe podkładki, dzięki którym unikniemy zarysowań na naczyniach podczas przechowywania. Warto również zwrócić uwagę na nową patelnię grillową z powłoką nieprzywierającą - MPG-26/6/01 o zbliżonych parametrach co standardowe modele, natomiast z karbowanym dnem, umożliwiającym grillowanie. Otrzymane dzięki niej potrawy wyglądają i smakują podobnie, jak te robione na ogrodowym grillu.

Osobom, które cenią sobie kuchenne udogodnienia, firma MPM proponuje wyjątkową patelnię MPG-34/6/01, przystosowaną do smażenia ryb. To doskonałe naczynie, które pozwoli na przygotowanie ryb, szczególnie w okresie przedświątecznym w sposób łatwy i przyjemny. Nowa patelnia charakteryzuje się specjalnym, owalnym kształtem oraz wyprofilowanymi brzegami do odlewania tłuszczu. Pozwala to na usmażenie ryby w całości (pstrąg, sandacz, karp), co często jest niemożliwe na zwykłej patelni ze względu na jej rozmiar. Patelnia jest wykonana z aluminium doskonale przewodzącego ciepło oraz posiada dwuwarstwową powłokę non-stick, na której można smażyć bez tłuszczu, a potrawa nie przywiera do powierzchni naczynia. Karbowane dno patelni doskonałe sprawdza się także podczas grillowania.

Wśród patelni, które zasługują na szczególną uwagę znajdują się również patelnia do jajek i placków MPN-26/6/03 oraz patelnia do naleśników MPN-26/6/01. Każdy z tych modeli został stworzony z myślą o idealnym przygotowaniu konkretnego posiłku. Model MPN-26/6/03 posiada specjalnie wyprofilowane otwory do przygotowania jajek sadzonych, małych naleśników lub racuchów. Naczynia posiadają nitowany, nienagrzewający się uchwyt pokryty antypoślizgową powłoką typu soft touch, który zapobiega wyślizgnięciu się patelni z ręki.

Nowa linia patelni SMOOTH GREY od firmy MPM to solidne, niezwykle trwałe i doskonale wykonane naczynia. Każdy model wykonany jest z wysokiej jakości aluminium oraz posiada dwuwarstwową powłokę typu non-stick, do której nie przywierają smażone potrawy, nawet jeśli do ich przygotowania nie używamy tłuszczu. Powłoka nieprzywierająca jest także bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie modele linii SMOOTH GREY, oprócz patelni do jajek i placków MPN-26/6/03 są przystosowane do każdego rodzaju kuchenek, w tym indukcyjnych.

źrodło: mpm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe