agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa lokówko-suszarka Remington

Nowa lokówko-suszarka Remington

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2014-02-05 17:07:00

Do linii Keratin Therapy marki Remington dołączyła właśnie nowość - obrotowa lokówko-suszarka Keratin Therapy Volume & Protect, która nie tylko wysuszy i ułoży fryzurę, ale także zadba o zdrowie włosów. Korpus lokówko-suszarki pokryty jest powłoką Advance Keratin Ceramic, która pielęgnuje włosy i chroni je przed uszkodzeniem w trakcie stylizacji. Rotacja szczotki w dwóch kierunkach oraz dwie wymienne głowice pozwolą łatwo osiągnąć wymarzoną objętość i kształt fryzury podczas codziennej stylizacji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Suszenie i układanie włosów to dla wielu kobiet rytuał, który zabiera dużo czasu przed każdym wyjściem. Operowanie jednocześnie suszarką i szczotką czasem jest sztuką, którą trudno precyzyjnie wykonać podczas porannej krzątaniny. Odpowiedzią na ten problem jest obrotowa lokówko-suszarka Keratin Therapy Pro Volume & Protect. To poręczne, wygodne w użyciu urządzenie o mocy 700 W znacznie skróci czas układania fryzury. Dzięki niemu łatwo można stworzyć miękkie fale, lekkie loki lub po prostu wygładzić niesforne kosmyki. Równy strumień rozprowadzenia ciepła sprawi, że włosy nie będą przesuszone mimo bliskiego kontaktu z wyższą temperaturą. Dodatkową ochronę zapewni włosom specjalna powłoka Advanced Keratin Ceramic. Podczas pracy urządzenia stopniowo uwalnia keratynę, która chroni, odżywia i wzmacnia włosy. Ten składnik jest jednym z naturalnych budulców włosa - nadaje jego włóknom kształt i strukturę. Dzięki keratynie uwalnianej podczas suszenia włosy są bardziej lśniące, mocniejsze i odporne na zniszczenia.

[[[zdjecie,13947,duze]]] Lokówko-suszarka Keratin Therapy Pro Volume & Protect posiada dwa ustawienia temperatury i prędkości, które pozwalają dostosować tryb pracy do indywidualnych preferencji. Wyposażona w dwie wymienne szczotki (50 i 40 mm) pozwala na idealne wykończenie każdej fryzury. Kierunek obrotu szczotki może być przełączany za pomocą jednego łatwego w użyciu przycisku, dzięki czemu modelowanie fryzury jest wygodne niezależnie od tego, z której strony głowy układane są włosy. Dodatkowo lokówko-suszarka posiada wygodny mechanizm zdejmowania i blokowania wymiennych końcówek oraz obrotowy przewód, a specjalny uchwyt pozwala zawiesić urządzenie po skończonej pracy. Lokówko-suszarka Keratin Therapy Pro Volume & Protect jest najnowszym produktem linii Keratin Therapy marki Remington. Ta rewolucyjna kolekcja urządzeń do stylizacji zapewnia ochronę i zdrowie włosów dzięki uwalnianym stopniowo cząstkom keratyny. W skład linii Keratin Therapy oprócz suszarko-lokówki wchodzą także prostownica, lokówka, suszarka, szczotka zwiększająca objętość oraz płaska i okrągła szczotka.

źródło: remington/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe