agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa oferta urządzeń AGD marki Sharp

Nowa oferta urządzeń AGD marki Sharp

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2017-09-06 14:51:00

Na targach IFA 2017 w Berlinie Sharp Home Appliances zaprezentował gamę innowacyjnych urządzeń AGD. To czym kierowali się projektanci marki był nacisk na indywidualność i twórcze wyrażanie siebie. Inspiracją dla liczącego 770 m2 stoiska Sharp stało się nowe motto firmy, „Be Original / Kreatywnie na co dzień”. Wśród zaprezentowanych nowości uwagę zwracają przede wszystkim inteligentne technologie oraz oferta oczyszczaczy powietrza i małych urządzeń gospodarstwa domowego, które wkrótce pojawią się na rynku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„Udział w IFA to dla nas idealna okazja, by zaprezentować inną wizję domowego życia, zgodną z nowym motto firmy „Kreatywnie na co dzień”. Dzięki inteligentnym, kompaktowym i przenośnym technologiom, nasza gama urządzeń doskonale wpisuje się w różne style życia i osobiste preferencje konsumentów” - mówi Alberico Lissoni, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę. - Elastyczne godziny pracy, większa mobilność konsumentów, a także wpływy kulturowe i społeczne kształtują sposób, w jaki żyjemy, generując wciąż nowe, rosnące zapotrzebowanie na technologie, które muszą odpowiadać coraz bardziej zindywidualizowanym stylom życia dzisiejszych konsumentów. Wykorzystujemy innowacyjny potencjał, z którego firma Sharp słynie na całym świecie, a także swoją olbrzymią moc produkcyjną, łącząc rozwiązania i technologie z różnych branż, by tworzyć produkty typu fusion, uwzględniające indywidualność konsumentów i ich potrzebę wyrażania siebie.

Z myślą o popularyzacji rozwiązań z sektora inteligentnych urządzeń domowych, Sharp zaprezentował nową serię urządzeń obsługujących Wi-Fi. Druga generacja inteligentnych urządzeń jest w stanie nie tylko identyfikować usterki i automatycznie informować o nich firmę Sharp, dzięki czemu pracownicy mogą niezwłocznie je usunąć, ale także wysyłać za pośrednictwem aplikacji Sharp Home Appliances wiadomości z instrukcjami dla użytkowników, by umożliwić im samodzielnie usuwanie drobnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń.

Sharp dodatkowo dynamicznie rozwija swoją gamę urządzeń do gotowania. Podczas targów zaprezentowane zostały liczne urządzenia do zabudowy, w tym 60-centymetrowy model kuchenki parowej, która umożliwia jednoczesne gotowanie różnych potraw na kilku poziomach. Na stoisku Sharp można także podziwiać kilka modeli bardzo dużych chłodziarko-zamrażarek, w tym wysokie urządzenia z serii Grand Top, których wnętrze można swobodnie aranżować stosownie do potrzeb, oraz najnowszy model imponującej chłodziarko-zamrażarki Karakuri. Inspiracją dla jej projektantów były drzwi karakuri, dzięki którym wojownicy ninja ukrywali się przed wrogami. Sharp stworzył niezwykłą chłodziarko-zamrażarkę Karakuri z podwójnymi drzwiami i zbiornikiem wody ukrytym za panelem, który zapobiega przedostawaniu się do jego wnętrza wywołujących alergię i astmę cząstek kurzu, toksyn i owadów. Kiedy czujnik wykrywa ruch w pobliżu, dozownik wody o pojemności do 24 szklanek obraca się automatycznie i jest gotowy do użycia.

Sharp stworzył także urządzenia służące jeszcze większej automatyzacji procesu prania: na rynku wkrótce pojawi się nowa pralka o pojemności 10 kg, która automatycznie pobiera odpowiednią dla danego cyklu ilość detergentu. Pralkę można ustawić nawet na kilka miesięcy (przy cotygodniowych cyklach prania), dzięki czemu zaangażowanie użytkownika w ten proces jest zminimalizowane.

Na stoisku Sharp na targach IFA nie zabrakło oczyszczaczy powietrza, z projektowania i produkcji których firma Sharp słynie na całym świecie. Szeroka gama tych urządzeń wyposażona jest w technologię Plasmacluster, opartą na naturalnym procesie dezynfekcji powietrza z wykorzystaniem jonów. Dzięki niej oczyszczacze Sharp eliminują unoszące się w powietrzu wirusy, alergeny i zarodniki pleśni.

Podczas targów IFA zaprezentowany został także nowy, wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy (akumulatorowy) - model 25.2V ze znacznie skróconym czasem ładowania, większą elastycznością czyszczenia i dłuższym, 60-minutowym czasem pracy na akumulatorze.

Na targach pokazano również kolekcję Breakfast Bar. Odwiedzający stoisko Sharp po raz pierwszy  mają możliwość obejrzenia nowego czajnika, ekspresu do kawy (o pojemności 1,8-litra) i tostera firmy Sharp. Aby zapewnić konsumentom maksymalną elastyczność działania i zachęcić do twórczego podejścia do gotowania, Sharp stworzył także wygodny robot wieloczynnościowy o dużej mocy i szerokiej gamie funkcji.

źródło: sharp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe