agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa seria soundbarów JBL Bar

Nowa seria soundbarów JBL Bar

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2019-09-30 12:03:08

Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa seria soundbarów JBL Bar. To następcy doskonale sprzedających się dotychczas modeli pierwszej generacji. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy produkty: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Soundbary cieszą się dużym powodzeniem. Jakość oglądania zmienia się diametralnie, gdy telewizor wyposażymy w soundbar. Nie dziwi zatem, że wielu ludzi decyduje się na taki zakup. A soundbary JBL to zdecydowani faworyci w tej grupie produktów! Po bardzo udanej pierwszej serii JBL Bar, przyszedł czas na ich drugą generację. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy modele: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround.

JBL Bar 2.0 All-In-One to potężne brzmienie i kompaktowa konstrukcja. Proste w obsłudze urządzenie zapewnia dźwięk JBL Pro i jest połączone z telewizorem tylko jednym przewodem – HDMI ARC lub przewodem optycznym. Wbudowany Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfona lub tabletu. Natomiast Dolby Digital, JBL Surround Sound i inteligentny tryb dźwięku zapewniają niesamowity dźwięk za każdym razem, niezależnie od tego czego się słucha czy ogląda. Głęboki bas poprawia dramaturgię thrillerów i filmów kryminalnych, potęguje brzmienie ulubionych zespołów, a także pozwala cieszyć się odtwarzanymi albumami. JBL Bar 2.0 All-in-One to naprawdę wszystko w jednym! 

JBL Bar 2.1 Deep Bass to doskonałe brzmienie z potężnym, porywającym basem. Salon w prosty sposób może zmienić się w salę kinową czy stadion. Pomimo niewielkich rozmiarów JBL Bar 2.1 zapewnia 300 Wat niesamowitego rozpoznawalnego brzmienia JBL. Telewizor łączy się z soundbarem tylko jednym przewodem – optycznym lub HDMI. Muzykę można dodatkowo strumieniować z telefonu za pomocą wbudowanego Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound zapewniają kinowe wrażenia, dzięki czemu wszystkie oglądane programy czy słuchana muzyka stają się bardziej epickie, ekscytujące i potężniejsze. Dźwięk staje się jeszcze głębszy dzięki 6,5-calowemu subwooferowi bezprzewodowemu.

JBL Bar 5.1 Surround to elegancki 5.1-kanałowy soundbar z dźwiękiem panoramicznym. Wyposażony w 550 W mocy i 10-calowy bezprzewodowy subwoofer zapewnia niesamowite doznania podczas oglądania filmów. Fani strumieniowania muzyki docenią również wbudowane WiFi, które pozwala bezproblemowo zintegrować się z Chromecastem i Airplay 2. Dodatkowo przekazywanie 4K z HDR 10 i Dolby Vision™ umożliwia pełne wykorzystanie najlepszej rozdzielczości filmów. Natomiast wbudowany Bluetooth® to możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki z dowolnego urządzenia inteligentnego.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • JBL Bar 2.0 All-In-One: 769 zł
  • JBL Bar 2.1 Deep Bass: 1549 zł
  • JBL Bar 5.1 Surround: 2599 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe