agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa wyciskarka do soków Micro Juicer z kolekcji Philips Avance

Nowa wyciskarka do soków Micro Juicer z kolekcji Philips Avance

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2015-10-30 13:32:20

Wyciskając składniki do ostatniej kropli, nowa Philips Micro Juicer pomaga ci wydobyć z owoców, warzyw i nasion wszystko, co najlepsze. Doskonałe rezultaty osiąga się w zaledwie trzech krokach: najpierw składniki zostają rozdrobnione na mniejsze kawałki z wykorzystaniem wyjątkowej technologii MicroMasticating.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Następnie zostają one upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wyższego ciśnienia otwierają się w nich tysiące maleńkich komórek pełnych witamin, składników odżywczych i błonnika - niezbędnych w zdrowej, zbilansowanej diecie. Niewielkie ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć do 90%2 zawartości owoców, wydobywając z nich wszystko, co najcenniejsze. Nareszcie delektowanie się pysznymi, świeżo wyciśniętymi sokami z ulubionych owoców, warzyw, a nawet orzechów, przestało być niedościgłym marzeniem.

Aby oszczędzać twój czas i nie marnować soku, wyciskarkę wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia, dzięki której sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze urządzenia. Co więcej, ponieważ wyciskarka Philips nie ma sitka, a jej elementy pozbawione są ostrych krawędzi, wszystko można wyczyścić po prostu spłukując części urządzenia pod bieżącą wodą, bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Dzięki tej wyjątkowej funkcji QuickClean w połączeniu z blokadą kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem, możesz wydobywać kwintesencję ze składników bez zbędnej krzątaniny. Do wyciskarki Philips Micro Juicer dołączona jest obszerna książka z przepisami3 dostarczająca inspirujących pomysłów na temat przygotowania zdrowych soków, jednak bez kompromisów jeśli chodzi o smak. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat składników odżywczych i metod przygotowania wielu smacznych napojów według przepisów z różnych stron świata.

Jeśli do tego skorzystasz z aplikacji Philips Juice & Blend, zyskasz pewność, że ty i twoja rodzina spożywacie właściwe połączenia owocowo-warzywne składające się na codzienną zdrową rutynę i styl życia. Na każdym etapie procesu - od wynajdywania najbardziej wartościowych przepisów po monitorowanie twoich wyborów zdrowotnych - aplikacja doradza, jak zrealizować cele związane ze zdrowiem, poprzez napoje, jakie spożywasz. Aby się bardziej zmobilizować, możesz w aplikacji wybrać konkretne cele - na przykład wzmocnienie układu odpornościowego - a będzie ona regularnie podsyłać ci zachęty i sporządzi dla ciebie plan tygodniowy, który pomoże ci wytrwać w dążeniu do celu. Aplikacja pozwoli ci także wydobyć maksimum z twojej wyciskarki Philips Micro Juicer, pomagając ci wybrać właściwy przepis spośród wielu propozycji, a następnie sporządzić listę zakupów z uwzględnieniem wielkości twojej rodziny oraz czasu, jaki pozostał ci do realizacji celu.

Wyciskarka Philips Micro Juicer została zaprojektowana z myślą o użytku domowym, dlatego wyróżnia się wąską konstrukcją, by zajmować niewiele miejsca na kuchennym blacie, a kiedy nie korzysta się z urządzenia zdejmowane elementy można przechowywać w pojemniku na miąższ. Philips Micro Juicer to rewolucyjne rozwiązanie dla zabieganych rodzin chcących na co dzień cieszyć się zdrowymi i smacznymi sokami wyciskanymi we własnym domu.

 „W firmie Philips rozumiemy, z jakimi wyzwaniami wiąże się w dzisiejszym zabieganym życiu zapewnienie całej rodzinie zdrowej, zbilansowanej diety. Wiodące organizacje zdrowotne coraz głośniej nawołują do spożywania świeżych produktów bogatych w składniki odżywcze, zamiast żywności przetworzonej, która - choć wygodna w przygotowaniu - ma często zbyt dużą wartość kaloryczną i zawartość tłuszczu, cukru lub soli. Teraz, dzięki nowej wyciskarce Philips Micro Juicer, można serwować rodzinie zdrowy, świeżo wyciskany sok, nie tracąc czasu i nie robiąc bałaganu.” - podkreśla Iza Rogulska, PR Manager Philips Personal Health.

Najważniejsze cechy wyciskarki do soku Philips Micro Juicer:

 • Wyjątkowa technologia MicroMasticating stworzona, aby otwierać komórki twoich ulubionych warzyw, owoców oraz nasion i wyciskać z nich wszystko, co najcenniejsze. Do twojej szklanki trafia do 90%2 zawartości owoców w postaci soku pełnego witamin i cennych składników odżywczych.
 • Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wycisnąć sok do ostatniej kropli, jednocześnie czyszcząc wnętrze urządzenia, dzięki czemu nic się nie marnuje, a sprzątanie jest mniej kłopotliwe.
 • Dzięki funkcji QuickClean, na którą składają się brak sitka i części pozbawione ostrych krawędzi, urządzenie można wyczyścić w niecałą minutę, płucząc elementy pod bieżącą wodą bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Innowacyjna blokada kapania pozwala zawsze utrzymać blat w czystości.
 • Kiedy nie korzysta się z urządzenia zdejmowane elementy można wygodnie przechowywać w pojemniku na miąższ, aby zaoszczędzić miejsce.
 • Niewielkie urządzenie o wąskiej konstrukcji zgrabnie mieści się na kuchennym blacie, gdzie jest zawsze gotowe do pracy.
 • Obszerna książka z przepisami dostarcza całej rodzinie inspiracji i informacji na temat wartości odżywczych, aby codzienna przygoda z samodzielnym robieniem soków była jeszcze cenniejsza

Wyciskarki do soku Philips Micro Juicer będą dostępne w sprzedaży od listopada. Rekomendowane ceny detaliczne wynoszą

 • HR1859/80 - 1259 PLN
 • HR1869/70 - 1349 PLN
 • HR1897/30 - 1479 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe