agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa wyciskarka wolnoobrotowa Beko

Nowa wyciskarka wolnoobrotowa Beko

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2018-06-15 09:53:27

Marka Beko wzbogaciła swoją ofertę o wyciskarkę wolnoobrotową – produkt niezbędny podczas letnich, upalnych dni. Dzięki wolnoobrotowemu wyciskaniu, wydobywa ona z owoców i warzyw wszystko co najlepsze. Dodatkowa nasadka do sorbetów pozwala też na łatwe przygotowanie domowych deserów z mrożonych owoców. Wyciskarka Beko jest idealna dla osób lubiących świeżo wyciskane domowe soki, ceniących ekologiczny tryb życia oraz bardzo mocny ostatnimi czasy trend zero waste.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Upalne dni mobilizują do szukania rozwiązań przynoszących orzeźwienie i ochłodę. Wtedy chętnie sięgamy po świeże soki, które możemy przygotować w nowej wyciskarce wolnoobrotowej Beko SJA3209BX. Produkt ten dzięki mocy 200W i 60 obrotom na minutę gwarantuje, że owoce i warzywa są precyzyjnie i efektywnie wyciśnięte i zachowują do 80% więcej witamin i składników odżywczych niż przy użyciu zwykłej sokowirówki. Szeroki na 75 mm wlot pozwala na wkładanie całych warzyw bez potrzeby krojenia ich na mniejsze kawałki. Dodatkowa nasadka do sorbetów i mrożonych owoców umożliwia przygotowanie letnich deserów lub chłodnych napojów zaraz po wyjęciu owoców z zamrażarki.

Czystość w mgnieniu oka

Nowoczesny kształt i design, cicha praca oraz różnorodność możliwości przygotowania smacznych deserów to nie jedyne zalety wyciskarki Beko. Marka wykonuje ukłon w stronę rodziców, chcących zaangażować w przygotowanie zdrowych posiłków swoje dzieci, dodając do wyciskarki schowek na przewód oraz nóżki z podkładką antypoślizgową, co czyni ten kuchenny sprzęt bezpieczniejszym w eksploatacji. Łatwość użycia przekłada się również na łatwość czyszczenia. Wszystkie ruchome elementy nadają się do mycia w zmywarce, a elegancki korpus w kolorze inox wystarczy przetrzeć po użyciu. Nowa wyciskarka wolnoobrotowa sprawdzi się zarówno jako sprzęt kuchenny, jak i stylowy dodatek do nowoczesnych kuchennych wnętrz.

  • Sugerowana cena: 499 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe