agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe bezprzewodowe maszynki do strzyżenia Color Pro

Nowe bezprzewodowe maszynki do strzyżenia Color Pro

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2017-06-21 10:23:00

WAHL wypuszcza na rynek dwa nowe modele maszynek do strzyżenia włosów, dla fanów doskonałego cięcia, w domowym zaciszu. Nowe modele Color Pro Cordless (09649-016) oraz Color Pro Lithium (79600-3716) wzbogacają rodzinę produktów Color Pro o nowe innowacje technologiczne: użytkowanie bezprzewodowe dla obydwóch modeli, ostrza do mycia pod wodą dla pierwszego modelu, oraz wyjątkową wytrzymałość baterii dla drugiego modelu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dwa nowe modele Color Pro pomogą utrzymać w nieskazitelnym porządku włosy wszystkich mężczyzn w domu, zarówno tych starszych jak i tych młodszych. Różne kolory nakładek ułatwią odpowiednie i szybkie dobranie odpowiedniej długości ścięcia - nie ma ryzyka, żeby je pomylić, a nieoczekiwanie krótkie ścięcie czy wygryziony ząb na środku głowy już Ci nie grożą. Dzięki łatwości obsługi i praktycznym kolorowym nakładkom Color Pro, każdy dom zyska domowego profesjonalistę od fryzur, którym będzie mama, tata czy starsze rodzeństwo.

W zastawie znajduje się 10 nakładek o różnych długościach, idealnie nadających się do wykonywania zarówno dłuższych jak i krótkich fryzur, jak również do tworzenia fantazyjnych ścięć, dla tych, którzy szukają upustu swojej kreatywności we fryzurach. 2 specjalne nakładki do cięcia konturów za uszami (na lewą i prawą stronę) sprawią, że wykończenie fryzury będzie dziecinnie proste.

Mężczyźni, którzy cenią sobie samowystarczalność i niezależność, docenią również nową funkcję produktów linii Color Pro, jaką jest ich bezprzewodowość. To nie wszystko, nowa maszynka Color Pro Lithium to 90 minut użytkowania (60 minut dla modelu Color Pro Cordless). Z kolei Color Pro Cordless posiada zdejmowane ostrza do łatwego mycia pod wodą.

Obydwa modele posiadają samoostrzące się ostrza ze stali węglowej gwarantujące wyjątkową jakość cięcia, bez żadnego wysiłku. Zastaw zawiera również niezwykle przydatne elementy: narzutkę ochronną, grzebień, szczoteczkę do czyszczenia, olejek do maszynki, nożyczki, 10 nakładek do cięcia, instrukcję obsługi i poręczne opakowanie do przechowywania maszynki.

Obydwa modele są objęte dwuletnią gwarancją.

źródło: wahl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe