agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe lampy błyskowe w rodzinie Fomei Digitalis RF

Nowe lampy błyskowe w rodzinie Fomei Digitalis RF

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Lampy błyskowe / 2020-02-17 12:00:02

W ofercie wyłącznego dystrybutora produktów FOMEI, Medikon Polska, pojawiły się nowe lampy błyskowe z serii Digitalis RF. Dostępne są dwa modele o energii błysku 400 i 600 Ws.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowe lampy Fomei Digitalis RF charakteryzuje bardzo dobra powtarzalność błysku, stała barwa światła, krótki czas ładowania i niezawodność.

MOCNE ŚWIATŁO MODELUJĄCE 300W

Nowością jest zastosowanie mocnego światła pilotującego – zastosowano żarówkę o mocy aż 300W. Dzięki większej ilości światła nie tylko autofocus aparatu ma łatwiejsze zadanie, ale jest też prościej ustawić lampy – lepiej widać jak układa się światło, szczególnie, jeśli używamy dużych softboxów.

AKTYWNE CHŁODZENIE

Mimo dużej mocy żarówki, nie musisz martwić się przegrzaniem lampy. Producent zastosował aktywne chłodzenie, dzięki czemu lampa może pracować dłużej bez ryzyka przegrzewania i uszkodzenia.

BEZPRZEWODOWY ODBIORNIK W ZESTAWIE

Do lamp Digitalis RF dołączone są bezprzewodowe odbiorniki, które umożliwiają zdalne wyzwalanie błysku.

5 LAT GWARANCJI

Jako dowód jakości FOMEI oferuje 5-letnią gwarancję na urządzenie oraz    6-miesięczną gwarancję na palnik i żarówkę pilotującą.

JAPOŃSKIE KONDENSATORY

Aby przedłużyć żywotność lamp studyjnych FOMEI stosuje w nich japońskie kondensatory. Zapewniają one dokładne i szybkie ładowanie i rozładowania lampy błyskowej podnosząc jej wydajność.

PROSTA OBSŁUGA

Regulacja energii błysku i mocy pilota odbywa się płynnie przy pomocy dwóch potencjometrów. Za sterowanie pozostałymi funkcjami lampy odpowiadają czytelne przyciski.

KOPUŁKA OCHRONNA

Kopułka ze szkła żaroodpornego zapewnia ochronę i dłuższą żywotność palnika i żarówki pilotującej. Chroni je przed uszkodzeniem mechanicznym podczas wymiany akcesoriów. Dodatkowo zabezpiecza użytkownika przed oparzeniem o żarówkę pilotującą.

PRAKTYCZNA RĄCZKA

Lampy Digitalis RF są wyposażone w uchwyt do przenoszenia lub podnoszenia lampy błyskowej  zamontowanej na systemie sufitowym. W przypadku montażu na pantografie możesz zamienić miejscami uchwyt mocowania na statywie z rączką, co pozwoli to na prawidłowe umieszczenie lampy.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe