agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe lokówki Bosch - profesjonalna stylizacja włosów w Twoim domu

Nowe lokówki Bosch - profesjonalna stylizacja włosów w Twoim domu

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2011-12-20 10:22:00

Lśniący wygląd pozostaje, dochodzą loki i fale. Tak w skrócie można scharakteryzować trendy w stylizacji włosów na nadchodzący rok. Na ten czas Bosch zaprojektował odpowiednie urządzenia do stylizacji włosów: Lokówka G-Curler ułatwiającą formowanie porywających loków. Dzięki specjalnej geometrii, przy pomocy G-Curler można nawijać dwa rodzaje loków o bardzo naturalnym wyglądzie w kształcie litery G. Z kolei drugie urządzenie, S-Waver umożliwia układanie aż czterech różnych rodzajów fal - wszystkie w zgodzie z najnowszymi trendami.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wśród nich szczególnie piękne są fale „S-wave“, którym to urządzenie zawdzięcza swą nazwę. Ponadto, w okamgnieniu można wyczarować także styl retro charakteryzujący się dużymi falami, albo mniejsze loczki stylizowane na lata 80‘.

Zaskocz wszystkich fantastyczną fryzurą

Przy pomocy nowych urządzeń Bosch nawinięcie włosów trwa zaledwie kilka chwil. Innowacyjna konstrukcja składa się z dwóch grzałek o różnej długości, a ponad i pomiędzy nimi układa się pasemka włosów. Każdy rodzaj modnej fryzury robi się w inny sposób. Wydzielony kosmyk włosów owija się tylko wokół jednej, innym razem wokół obu grzałek, a jeszcze kiedy indziej najpierw wokół jednej, a potem wokół drugiej. Choć brzmi skomplikowanie, jest to niezwykle proste, ponieważ specjalny kształt grzałek ułatwia przewlekanie włosów przy jednoczesnym niedopuszczeniu do wysuwania się ich z urządzenia podczas stylizacji. Po uformowaniu i utrwaleniu pasemka włosów, grzałki obu lokówki daje się łatwo wysunąć bez rozwijania loka. Do opakowania dołączana jest obrazkowa instrukcja z przykładowymi fryzurami i poradami pokazującymi jak osiągnąć wymarzone efekty bez najmniejszego wysiłku.

Różnorodność loków i fal jak u najlepszych stylistów

Jak wszystkie urządzenia z serii ProSalon Boscha, również obie wymienione nowinki przeznaczone są dla kobiet, które chcą by ich fryzury wyglądały jakby były prosto po wizycie u fryzjera. Obsługę G-Curler i S-Waver bardzo ułatwia przejrzysty wyświetlacz LCD. Dodatkowo, trzymetrowy kabel połączony z urządzeniem obrotowym przegubem gwarantuje optymalny zakres ruchów. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 60 sekund! Ponadto, automatyczny wyłącznik dba o niezbędne bezpieczeństwo, a blokada przycisków zapobiega niezamierzonym zmianom temperatury.
 

informacja prasowa: Bosch

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe