agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

SPRZĘT RTV / Akcesoria / 2017-10-27 13:13:55

Panasonic poszerzył ofertę akcesoriów projekcyjnych o głowicę lustrzaną, czyli obsługiwane cyfrowo lustro, które umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów i napisów zarówno na statycznych, jak i ruchomych powierzchniach. Modele z serii MH są dostępne na rynku od lipca br.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Panasonic wprowadził do oferty cztery głowice lustrzane ET-MH14, ET-MH15, ET-MH17 i ET-MH18, stworzone z myślą o profesjonalnych integratorach. Są one przeznaczone dla projektorów Panasonic od 6200 do 30 000 lumenów i mają znaleźć zastosowanie przede wszystkim w branży wynajmu i rozrywki.

Głowica ma maksymalny obrót 180 stopni i nachylenie do 90 stopni. Może poruszać się szybko lub powoli, aby wyświetlać obrazy, animacje, filmy i teksty na dowolnej powierzchni - ruchomej bądź statycznej.

- Projekcja statyczna to już przeszłość - twierdzi Hartmut Kulessa, European projector marketing manager w Panasonic. - Szukamy zupełnie nowych doświadczeń wizualnych. Tą technologią otwieramy drogę do nieograniczonych możliwości w branży konstrukcji świetlnych, projekcji i wystroju wnętrz.

Głowice lustrzane MH można szybko i bezpiecznie przymocować na zatrzask do klatki projektora, ale mogą być one używane także bez niej. Są przy tym wyposażone w wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia łatwą konfigurację.

Seria MH dostępna jest na rynku od lipca 2017 r.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe