agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe odtwarzacze Walkman firmy Sony

Nowe odtwarzacze Walkman firmy Sony

SPRZĘT RTV / Sprzęt przenośny / 2012-07-18 12:10:00

Najnowsze odtwarzacze Walkman firmy Sony z systemem Android, łączem Bluetooth i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów. Seria WalkmanF800: współpraca z Internetem dzięki platformie Android, dotykowy ekran LCD 8,9 cm/3,5” multi-touch z obsługą gestów i wzmacniacz cyfrowy S-Master MX. Seria Walkman E570: cudowna czystość brzmienia dzięki cyfrowemu systemowi osłabiania zewnętrznych hałasów. Seria Walkman E470: żywe kolory i do 36 godzin pracy po jednym ładowaniu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Seria Walkman F800

Walkman F series oparta na platformie AndroidTM 4.0 („Ice Cream Sandwich”) seria Walkman F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji ze stale powiększającej się oferty serwisu Google PlayTM. Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier to prawdziwa przyjemność dzięki dużemu, obsługującemu gesty multi-touch wyświetlaczowi 8,9 cm/3,5” oraz wydajnemu, zapewniającemu dużą szybkość reakcji procesorowi.

Oparta na platformie Android 4.0 („Ice Cream Sandwich”) seria Walkman F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji ze stale powiększającej się oferty serwisu Google Play. Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier to prawdziwa przyjemność dzięki dużemu, obsługującemu gesty multi-touch wyświetlaczowi 8,9 cm/3,5” oraz wydajnemu, zapewniającemu dużą szybkość reakcji procesorowi. Czyste tony wysokie i pełny, mocny bas są zasługą wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i pięciu technologii Clear Audio. Do odtwarzania nagrań można nawet użyć wbudowanego systemu głośnikowego xLOUD, który eliminuje zniekształcenia i nieprzyjemne dla ucha „obcinanie” słuchanego dźwięku.

Seria Walkman E570

Seria Walkman E570 to wymarzone rozwiązanie dla tych, którzy chcą słyszeć wyłącznie czysty dźwięk — nie tylko w czasie relaksu w domowym zaciszu, ale i podczas dojazdów do szkoły czy pracy. Dzięki połączeniu technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów z dostarczanymi słuchawkami o wysokiej jakości, odtwarzacze z tej serii eliminują do 98%2 dźwięków z zewnątrz.

Seria Walkman E470

Walkman NWZ-E470 Smukłe, różnokolorowe odtwarzacze z serii Walkman® E470 znakomicie nadają się dla każdego, kto dopiero zaczyna poznawać słynne brzmienie Walkman®. Z myślą o zabawie w większym gronie, wyposażono je w tryb Karaoke i funkcję synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością w rodzinie Walkman® są gry, które w czasie odtwarzania można uruchomić na jasnym, szczegółowym ekranie LCD o przekątnej 5,1 cm/2".

Nowe odtwarzacze Walkman trafią do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie sierpnia (F800 i E570) i w połowie września (E470).

źródło: sony/agdrtv24.pl
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe