agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe rozwiązanie od Fujitsu ETERNUS NU200 zmienia zasady dotyczące pamięci masowej klasy podstawowej

Nowe rozwiązanie od Fujitsu ETERNUS NU200 zmienia zasady dotyczące pamięci masowej klasy podstawowej

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2024-03-13 09:56:40

Fujitsu ogłasza wprowadzenie na rynek nowej i unikalnej platformy ETERNUS NU200, która na nowo definiuje podstawową pamięć masową do przechowywania danych. Platforma ETERNUS NU200 cechuje się osiem razy szybszym działaniem niż konkurencyjne systemy, dodatkowo nowy system zawiera funkcje klasy korporacyjnej w standardzie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

ETERNUS NU200 to superszybka, elastyczna architektura, która zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom uproszczone, zrównoważone i opłacalne do powszechnych potrzeb zabezpieczanie danych.

Aby dodatkowo korzystać z zalet elastycznej architektury, nowa platforma przechowywania danych może wykorzystać cechy naszego modelu biznesowego opartego na użyciu i realnym wykorzystaniu zasobów uSCALE, który oferuje elastyczne opcje płatności w miarę wzrostu organizacji, dostosowując koszty do rzeczywistego wykorzystania zasobów. Podejście uSCALE podkreśla zaangażowanie Fujitsu w dostarczanie elastycznych i zrównoważonych rozwiązań zgodnie z potrzebami rynku.

Dzięki całkowicie zrewolucjonizowanemu silnikowi macierzy, ETERNUS NU200 usuwa długotrwałe bariery, które uniemożliwiały wielu klientom dostęp do zalet pamięci masowej klasy korporacyjnej. Wszystkie kategorie danych, do których mamy dostęp: blokowy, plikowy, obiektowy oraz poprzez kontenery - są chronione przez jeden wydajny system oparty na pamięci flash.

To odważne nowe podejście zmniejsza również powszechny chaos redukując silosowość w centrach danych – z ogromnej gamy jednofunkcyjnych systemów, do jednej bardzo wydajnej platformy Fujitsu ETERNUS NU200 konsolidującej rozwiązania: blokowe, plikowe oraz obiektowe. Rozwiązanie dostarcza skalowalną pamięć masową zapewniającą doskonałe mechanizmy ochrony danych i archiwizacji. Nowe rozwiązanie pozwala również na hybrydowe przechowywanie dla środowisk wirtualnych oraz przechowywanie natywne w chmurze. Ujednolicone podejście Fujitsu konsoliduje wszystkie potrzeby w zakresie zabezpieczonych danych poprzez uproszczenie zarządzania jednocześnie obniżając koszty, gdy dane są inteligentnie przechowywane do użytku tam, gdzie jest to najbardziej skuteczne, uwzględniając dostępną przestrzeń, bliskość do powiązanych danych, częstotliwość dostępu i związane z przechowywaniem danych koszty.

To znacznie poprawia ślad ekologiczny i zrównoważenie, przedłużając żywotność istniejącego sprzętu i zmniejszając ilość odpadów elektronicznych oraz ślad węglowy związany z częstymi przebudowami systemu.

Jedną z dodatkowych istotnych cech Fujitsu ETERNUS NU200 jest to, że rozwiązanie zostało zaprojektowane do pracy z większą pojemnością na dysk. Klienci często zniechęcają się do przekraczania 50% pojemności każdego zakupionego dysku, ponieważ wpływa to na wydajność systemu lub wolumenu. W przeciwieństwie do tego, efektywne podejście ETERNUS NU200 wykorzystuje prawie całą pojemność dysku bez uszczerbku dla wydajności.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe