agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe wideorejestratory od Mio – seria TALAS

Nowe wideorejestratory od Mio – seria TALAS

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2019-10-01 14:46:44

Na tegorocznych targach IFA w Belinie swoją premierę miały dwie kamery samochodowe z serii TALAS – MiVue 821 oraz MiVue 826. Nowy, dyskretny design oraz dokonała jakość nagrywania to tylko niektóre z najważniejszych cech nowych kamer.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Rejestratory TALAS rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, zapisując 60 klatek na sekundę. W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu danych, która umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach. Wielosoczewkowa szklana optyka F1.8 umożliwia rejestrację wyjątkowo dobrego obrazu. Rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°. Nie bez przyczyny mowa tu o rzeczywistym, gdyż często podawany jest jedynie kąt widzenia optyki, a nie nagrania wideo. 

Wbudowany w wideorejestratory moduł GPS zapisuje prędkość jazdy (zapis może być także wyłączony), precyzyjną lokalizację oraz czas. Zapewnia również automatyczną kalibrację czasu i lokalizacji, nawet po dłuższym czasie braku aktywności kamery.

Oba modele z serii TALAS wyposażone są w tryb parkingowy i dzięki podtrzymywaniu bateryjnemu wytrzymują przez 48 godzin w stanie gotowości. Nagrywanie zdarzenia rozpoczyna się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii. Natomiast przy zastosowaniu stałego zasilania, np. produktu Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36 godzin.

Wideorejestratory MiVue 821 oraz MiVue 826 wyposażone są w magnetyczny uchwyt typu QuickClic, który pozwoli na szybkie ustawienie kamery oraz dyskretne wpasowanie za lusterkiem wstecznym nawet w większych i wyższych pojazdach z pionową szybą. Dzięki montażowi na aktywnym uchwycie rejestrator można wyjąć za każdym razem, gdy opuszczamy samochód.   

Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i opatentowanej funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o dużych prędkościach, użytkownik będzie zawsze wiedział, jak szybko może poruszać się po drodze. Bezpłatne aktualizacje danych o fotoradarach są dostępne przez cały czas eksploatacji urządzeń.

Model MiVue 826 dodatkowo wyposażony jest w moduł WiFi. Zintegrowane WiFi synchronizuje w czasie rzeczywistym materiał filmowy z wideorejestratora ze smartfonem. Dzięki niemu można także łatwo aktualizować bezprzewodowo oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów zapewniając swojemu urządzeniu stałą aktualność.

Zalecana karta do obu modeli to microSD™ klasy 10 o pojemności do 256 GB. Modele będą dostępne w sprzedaży od listopada*. Ceny poszczególnych modeli: 529 złotych za MiVue 821 oraz 629 złotych za MiVue 826. 

* Sprzedaż u wybranych partnerów handlowych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe