agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowoczesny design i wyjątkowa wydajność – NOWOŚĆ AKPO WK-9 SATURN

Nowoczesny design i wyjątkowa wydajność – NOWOŚĆ AKPO WK-9 SATURN

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-04-08 14:58:37

Współczesne kuchnie wymagają wyjątkowych rozwiązań – nadążających za zmieniającymi się trendami! Z myślą o nich powstał okap na miarę 2021 roku SATURN (WK-9) od AKPO. Dzięki swojej konstrukcji prezentuje się niezwykle elegancko, zapewniając przy tym efektywne pochłanianie zapachów.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

WK-9 Saturn to okap wykończony szlachetnym czarnym szkłem. Prezentuje się stylowo i minimalistycznie, doskonale wpisując się w nowoczesną aranżację kuchenną. Jego elegancka, prosta linia zachwyci wszystkich miłośników modernistycznego designu. Model ten charakteryzuje dużą wydajność pochłaniania, a proste sterowanie i łatwość obsługi – cechuje niezwykłą funkcjonalnością.

SATURN – wybierz okap przyszłości!

Elektroniczny panel sterujący WK-9 Saturn został wyposażony w sensorowy panel. Dzięki niemu obsługa okapu jest niezwykle prosta, a samo urządzenie prezentuje się doskonale. Jego obudowa jest  zupełnie gładka, co sprawia, że czyszczenie jest prostsze niż w okapach ze sterowaniem mechanicznym. Do wyboru jest aż pięć prędkości pracy urządzenia, dlatego w łatwy sposób dopasujemy stopień filtrowania powietrza do intensywności gotowania.

Sterowanie pilotem

SATURN został wyposażony w pilota. Za jego pomocą można sterować prędkością pracy urządzenia lub w prosty sposób je wyłączyć – nie dotykając samego okapu. Jest to szczególnie wygodne w przypadku kuchni połączonych z salonem. Dzięki temu rozwiązaniu możemy sterować okapem bez wstawania z kanapy.

LED-owe oświetlenie

Nowoczesne i przyjemne oświetlenie liniowe LED, które doskonale doświetli nam płytę grzewczą, ułatwiając codzienne gotowanie nie generując przy tym wysokich kosztów eksploatacyjnych.

WK-9 Saturn 60 wyposażony został w aluminiowy filtr, który po umyciu można wielokrotnie używać.  Model ten może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe