agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
NOWOŚĆ AKPO WK-9 TOPAZ – nietuzinkowy design ukryty w prostocie

NOWOŚĆ AKPO WK-9 TOPAZ – nietuzinkowy design ukryty w prostocie

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-05-13 10:21:01

Oryginalny design i ergonomiczna forma sprawiają, że okap WK-9 Topaz, nowy model okapu kuchennego marki AKPO podbija kuchenne aranżacje. Stanowi on połączenie nowoczesnego designu z klasyczną elegancją, dlatego jest doskonałym wyborem do kuchni.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Okap kominowy WK-9 TOPAZ zachwyca swoim eleganckim designem. Połączenie elementów z czarnego szkła hartowanego z ozdobną srebrną listą tworzą niebanalny duet. Dlatego też doskonale będzie się on prezentował zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej przestrzeni kuchennej,  

WK-9 TOPAZ wyróżnia także wysoka wydajność, która zapewnia odpowiednie powietrze w pomieszczeniu. Niestraszne są już zatem nieprzyjemne zapachy czy opary, z którymi ten model poradzi sobie doskonale. Niekwestionowaną jego zaletą jest także oświetlenie, które zostało zaprojektowane tak, aby doskonale doświetla natężenie światła – klienci zwracają uwagę, że płyta jest niedostatecznie doświetlona.

Najnowsza propozycja AKPO to okap, którym możemy sterować za pomocą gestów lub specjalnie dedykowanym pilotem.  Za jego pomocą możemy włączać i wyłączać urządzenie, oraz ustawiać jego moc.  

Okap posiada również funkcję timera, który nastawiamy na określony czas, po którym się on nam wyłączy. To bardzo przydatna funkcja, która świetnie sprawdza się w kuchni.

Okap może pracować w 2 systemach – jako wyciąg bądź pochłaniacz.

  • Szerokość: 60 cm
  • Kolor: czarny
  • Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe