agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
NOWOŚĆ! Kolorowe lakiery na… okapach - model OR W Color od Ciarko Design

NOWOŚĆ! Kolorowe lakiery na… okapach - model OR W Color od Ciarko Design

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-07-03 12:53:00

Cylindryczny kształt, duża wydajność, cicha praca, energooszczędność i aż pięć odważnych wersji kolorystycznych - nowy model Ciarko Design zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. OR W Color to okap wyspowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, którego powłoka została pokryta kolorowym lakierem transparentnym.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Model OR W Color to połączenie szlachetności stali nierdzewnej i oryginalnej kolorystyki. Cylindryczny kształt, metaliczny, lustrzany połysk i kilka wersji kolorystycznych to podstawowe wyróżniki tego modelu. Indywidualne ręczne polerowanie i pokrycie lakierem transparentnym pozwoliło na uzyskanie niespotykanego dotąd efektu połysku. Oryginalny design OR W Color wpisze się w nowoczesny i odważny styl pomieszczeń kuchennych. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że barwę okapu OR W Color możemy dowolnie dopasować do mebli i charakteru kuchni.

  • INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

OR W Color to nie tylko oryginalna estetyka, ale także znakomite parametry techniczne. Nowy model od Ciarko Design to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku - w ciągu godziny potrafi oczyścić aż 760 m3 powietrza. Zamontowany w urządzeniu wydajny silnik w klasie energetycznej A+ pozwala na maksymalne wyciszenie urządzenia i ekonomiczne użytkowanie. Okap pracuje z głośnością na poziomie 51 dBA. Sterowanie jest intuicyjne i odbywa się za pomocą miękkiej elektroniki typu soft touch. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: jak wyciąg lub pochłaniacz. Całości dopełnia efektowne oświetlenie LED. Okap dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych (czerwonej, pomarańczowej, żółtej, granatowej i niebieskiej).

  • Cena: 3 990 zł

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe