agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość - okap Cube Neon Ciarko Design

Nowość - okap Cube Neon Ciarko Design

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-03-13 18:32:00

Nowy model okapu marki Ciarko Design to urządzanie stworzone z myślą o użytkownikach ceniących oryginalną formę, designerski wygląd oraz solidne parametry techniczne. Zaprojektowany w formie kostki, nadaje kuchni oryginalnego, popartowego charakteru.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Cube Neon jest młodszym bratem popularnego i cenionego okapu Cube Ciarko Design. To, co wyróżnia nowy model, to nowoczesny design, geometryczna forma i wyrazisty, odważny kolor. Wszystko to sprawia, że okap Cube Neon idealnie prezentuje się w nowoczesnej kuchni, urządzonej zarówno w stylu popart, jak i hi-tech. Oryginalny wzór, w postaci charakterystycznej kratki na obudowie, oraz intensywny, neonowy kolor poszczególnych elementów przełamują minimalistyczny wystrój pomieszczenia.

  • Skuteczność do kwadratu

[[[zdjecie,14454,duze]]] Okap Cube Neon wyposażony został w komorę pośrednią pochłaniania, czyli innowacyjny system zwiększający skuteczność zasysania oparów. Już na drugim biegu urządzenie jest w stanie pochłonąć i przefiltrować opary z przednich palników. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg i pochłaniacz. Oznacza to, że urządzenie sprawdzi się także w pomieszczeniach, w których podłączenie do szybu wentylacyjnego nie jest możliwe. Dzięki zamontowaniu filtrów węglowych kasetonowych, okap pracuje jako pochłaniacz i skutecznie oczyszcza powietrze. Cube Neon wykonany został z wysokiej jakości aluminium i szkła dekoracyjnego. Wydajność urządzenia to 600 m³/h. Dodatkowo na komfort pracy podczas gotowania wpływa oświetlenie paskowe LED o mocy 6 W. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą panelu dotykowego lub smartfona. Model Cube Neon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe