agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość! Okap szafkowy GEST CONTROL od SOLGAZ

Nowość! Okap szafkowy GEST CONTROL od SOLGAZ

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-06-26 11:33:16

Firma SOLGAZ, producent innowacyjnych płyt „gaz pod szkłem”, wprowadziła na rynek okap GEST CONTROL, który przy bezdotykowej obsłudze gwarantuje utrzymanie pomieszczenia w czystości. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, by jego design idealnie współgrał z dostępnymi w ofercie polskiego producenta płytami gazowymi bez płomieni.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Okap kuchenny to jeden z podstawowych sprzętów kuchennego wyposażenia, który odpowiedzialny jest za odprowadzanie oparów powstałych podczas gotowania. Będąc niezastąpionym podczas codziennego przygotowywania posiłków, okap – podobnie jak płyta kuchenna - stanowi nieoderwalną część wystroju kuchni. Te nowoczesne urządzenia mają umożliwić wygodę i komfort użytkowania, jednocześnie wpisując się w każdą aranżację naszego pomieszczenia. Do oferty firmy SOLGAZ, producenta płyt kuchennych bazujących na opatentowanej technologii „gaz-pod-szkłem” dołączył innowacyjny okap szafkowy GEST CONTROL, który jest sterowany za pomocą gestów. Minimalistyczna i designerska obudowa okapu sprawia, że urządzenie może stać się wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdej kuchni.

Wyjątkowy w każdym calu

Okap szafkowy GEST CONTROL to nowoczesne rozwiązanie, którego zadaniem jest odprowadzenie pary i zapachów powstających w procesie gotowania. Urządzenie niweluje także problem tłustych plam i osadów, które nie tylko są nieestetyczne i trudne do usunięcia, ale również są siedliskiem kurzu i brudu. Nowy okap szafkowy firmy SOLGAZ pozwoli zachować wyjątkową czystość i uchroni wnętrze przed powstaniem pleśni czy grzybów.

Dzięki systemowi GControl okap można obsłużyć w pełni bezdotykowo. Wystarczy ruch dłoni, by to rozwiązanie firmy SOLGAZ spełniło swoje zadanie. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i idealnie współgra z ruchem dłoni. Jest to wyjątkowo ważna funkcjonalność, gdy podczas gotowania mamy brudne ręce, np. od zawijania zrazów lub przygotowywania mięsa i nie chcemy zanieczyścić dłońmi sprzętu kuchennego. Dzięki temu prosty ruch ręka pozwoli nam zarządzać okapem GEST CONTROL według potrzeb. Dodatkowo, rozwiązanie wyposażone jest w diodę LED, która informuje o aktualnej prędkości, a jej kolor odpowiada konkretnemu poziomowi mocy okapu.

Niewidzialny i cichy pomocnik

Okap GEST CONTROL od polskiego producenta – firmy SOLGAZ – wyróżnia nowoczesny, minimalistyczny design w czarnym kolorze. Urządzenie z łatwością można wkomponować w wystrój kuchni sprawiając, że sprzęt staje się niemal niewidoczny, spełniając swoją funkcję. Wymiary okapu to 597x313x279 mm, co oznacza, że można go z łatwością wpisać w pomieszczenia o standardowych rozwiązaniach projektowych. Okap szafkowy GEST CONTROL dla właściwego działania powinien być zamontowany na wysokości co najmniej 600 mm nad płytą kuchenną elektryczną i 750 mm nad płytą gazową. Ponadto, cicha i oszczędna praca urządzenia zapewnia niezwykły komfort podczas gotowania. Okap wytwarza dźwięk na poziomie maksymalnie 68 dB.

Wyposażenie AGD musi gwarantować nam bezproblemową obsługę, szereg ułatwiających codzienne czynności funkcji oraz być bezpieczne. Zarówno nowy okap szafkowy GEST CONTROL, jak i znane na rynku płyty gazowe bez płomieni od marki SOLGAZ, to innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają walory estetyczne oraz użytkowe. Producent zadbał o to, by spełniały one wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika, któremu zależy na tym, by kuchenne wyposażenie oferowało więcej niż podstawowe działanie.

Nowy okap GEST CONTROL sterowany bezdotykowo to rozwiązanie dla osób, które cenią minimalistyczny design, innowacyjne funkcjonalności oraz maksymalną wygodę użytkowania. Okap szafkowy od SOLGAZ zamontowany nad płytą gazową bez płomieni (np. INNOVA) pozwoli na komfortowe gotowanie i zachowanie kuchni w wyjątkowej czystości – i to wszystko na jeden gest użytkownika.

Przykładowa wycena:

Okap szafkowy GEST CONTROL, 1 590 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe