agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość: szybkowary Tefal Clipso Minute Duo i Tefal Clipso Minute Perfect

Nowość: szybkowary Tefal Clipso Minute Duo i Tefal Clipso Minute Perfect

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2017-07-26 12:51:00

Szybkowar - urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w kuchni wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowe jedzenie i szybkość przygotowania posiłków. Szczelne zamknięcie garnka umożliwia gotowanie pod ciśnieniem, co znacząco skraca czas gotowania oraz ma pozytywny wpływ na walory smakowe i odżywcze potrawy. Ponieważ para nie wydostaje się na zewnątrz, dań przygotowywanych w szybkowarze nie można przypalić, a gotowane w ten sposób produkty zachowują kolor, smak i, co najważniejsze, witaminy!  Nowe modele szybkowarów Tefal Clipso to produkt dla wszystkich miłośników gotowania, którzy szukają innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań w kuchni. Tefal Clipso to synonim gotowania szybko, smacznie, łatwo i zdrowo.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W nowych szybkowarach Tefal Clipso gotuje się nawet dwa razy szybciej niż w zwykłym garnku. Dzięki gotowaniu pod ciśnieniem potrawy zachowują więcej smaku i aromatu oraz aż do 80% witaminy C!

Tefal Clipso Minute Duo to 2 w 1: zwykły garnek oraz szybkowar - zależnie od potrzeb! Dzięki powłoce nieprzywierającej Titanium Extra może być garnkiem idealnym do powolnego gotowania na wolnym ogniu, a za sprawą 2 programów: 110 i 114 stopni - idealnie gotuje także pod ciśnieniem jako szybkowar. W skład zestawu wchodzi także koszyk do gotowania na parze dzięki któremu możemy przyrządzać pyszne, dietetyczne posiłki. Kolejną zaletą Clipso Duo jest prosty system zamykania i otwierania jedną ręką oraz możliwość używania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnych. Pojemność 5l pozwala na przygotowanie pysznego dania dla 3-5 osób. Cena 599 zł.

Tefal Clipso Minute Perfect to szybkowar z jednym uniwersalnym programem gotowania w temperaturze 114 stopni oraz automatycznym, prostym systemem otwierania i zamykania jedną ręką. Automatyczny timer z sygnałem dźwiękowym włącza się, gdy w szybkowarze pojawi się odpowiednie ciśnienie. Pojemność 6l gwarantuje optymalną porcję nawet dla 5-6 osób. Zrobiony z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 szybkowar Tefal Clipso Minute Perfect nadaje się do każdej kuchenki, także indukcyjnej, a 10-letnia gwarancji i możliwość mycia w zmywarce (bez pokrywki) to kolejne atuty tego urządzenia. Cena: 649 zł.   [[[zdjecie,22337,duze]]]

źrodło: tefal/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe