agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowość Zelmer: JuiceMaker

Nowość Zelmer: JuiceMaker

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2011-10-10 13:30:00

Wyciskarka JuiceMaker marki Zelmer to krok milowy w sposobie pozyskiwania zdrowego soku. JuiceMaker zgnita produkty celem uzyskania z nich soku: takie innowacyjne rozwiązanie sprawia, iż sok jest bogaty w wartości odżywcze, witaminę C oraz ma prawdziwie naturalny smak. Dzięki urządzeniu JuiceMaker uzyskasz świeży sok nie tylko z owoców czy warzyw, ale również z ziół a nawet ziaren soi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Unikalny system SES (Smart Extraction System) to nowe podejście do pozyskiwania soku- sok wyciskany jest przy wolnych obrotach, dzięki czemu zachowuje maksymalne wartości odżywcze. Owoce i warzywa nie są ścierane i cięte na drobne cząsteczki jak w tradycyjnej sokowirówce, ale skutecznie zgniatane. Sok pozyskany z wyciskarki Juice Maker charakteryzuje się większą zawartością składniki odżywcze. Dzieje się tak bowiem praca urządzenia na wolnych obrotach nie wyzwala ciepła, które niszczy cenne witaminy.

System też jest niezwykle wydajny, za jego pomocą wyciśniesz zdecydowanie więcej soku, niż za pomocą tradycyjnej sokowirówki a ponadto zrobisz to w zdecydowanie krótszym czasie. JuiceMaker jest w stanie wycisnąć więcej soku niż tradycyjne sokowirówki, ponieważ urządzenie działa dwu etapowo: najpierw zgniata składniki, następnie wyciska sok. Wyciskarka do soków marki Zelmer jest nie tylko bardziej wydajna od tradycyjnych sokowirówek ale również daje możliwość uzyskiwania napojów zawierających więcej wartości odżywczych. Sok pozyskany z wyciskarki Juice Maker charakteryzuje się większą zawartością witamin. Dzieje się tak bowiem praca urządzenia na wolnych obrotach nie wyzwala ciepła, które niszczy cenne witaminy.

Potwierdziły to badania niezależnego instytutu badawczego. Sok uzyskany z JuiceMaker to:

  •  do 50% więcej związków polifenolowych zmniejszających występowanie chorób układu krwionośnego i polepszających samopoczucie
  •  aż 4 razy więcej błonnika wspomagającego działanie układu pokarmowego, przyspieszającego trawienie, dodającego sił i witalności.
  •  do 20% więcej witaminy C, która wzmacnia odporność w każdej sytuacji i dodaje niezbędnej energii

Niskie obroty urządzenia zapewniają nie tylko wyjątkowo dokładne wyciskanie soku ale również niezwykle cichą pracę. Ponadto urządzenie jest zużywa zdecydowanie mniej energii w porównaniu do tradycyjnych sokowirówek. JuiceMaker to nie tylko pyszny, zdrowy sok. To także eleganckie urządzenie, które stanie się ozdobą Twojej kuchni. Dodatkową zaletą jest łatwość mycia - wystarczy na koniec wlać szklankę wody a większość pozostałości miąższu zostanie samoistnie wypłukana.  JuiceMaker- czas na świeży, pyszny sok. Zelmer- niezawodnie. 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe