agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości ADATA na targach MWC 2018

Nowości ADATA na targach MWC 2018

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2018-02-23 08:42:26

ADATA pokaże nowości z różnych kategorii sprzętowych - nauszne i dokanałowe słuchawki dla graczy, wytrzymałe dyski HDD i szybkie nośniki SSD, wydajne powerbanki, bezprzewodową ładowarkę i zewnętrzną kartę dźwiękową. Swoją premierę będzie miał zewnętrzny dysk HDD HD330.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Na stoisku firmy ADATA będzie można zobaczyć nowe produkty z rodziny XPG - słuchawki EMIX oraz kartę dźwiękową SOLOX. Dokanałowe słuchawki EMIX I30 dzięki mocnych przetwornikom o średnicy 13,5 mm dostarczają dźwięk przestrzenny w technologii 5,2-kanałowej. Z kolei nauszne słuchawki EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Model H30 jest wyposażony w odpinany mikron, który umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami. Ciekawostką będzie SOLOX F30 - zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC i MAC. Generuje on wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia jeszcze większą głębię dźwięku.

Zewnętrze dyski HDD/SSD

W Barcelonie będzie można zobaczyć dysk HD710M Pro, który cechuje się dużą odpornością na wodę, kurz i wstrząsy (norma IP68). Może on wytrzymać nawet 60 min pod wodą na głębokości 2 m i spaść z wysokości 1,5 m bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy utratę zarchiwizowanych danych. Oprócz niego pojawi się zewnętrzy dysk SSD SE730H z USB typu C, który zapewnia bardzo wysoką prędkość zapisu i odczytu danych - nawet 500 MB/s. Wszystko to dzięki zastosowanym w jego budowie kościom 3D TLC NAND. Portfolio zewnętrznych dysk ADATA uzupełni debiutujący w Katalonii 5 TB dysk HDD HD330.

Akcesoria do ładowania smartfonów 

Na targach MWC 2018 zostaną zaprezentowane także trzy nowe powerbanki i bezprzewodowa ładowarka. Pomimo niewielkich rozmiarów powerbanki ADATA P10050, P16750 i P20100 wyróżniają się dużą wydajnością - umożliwiają nawet kilkukrotne doładowanie smartfonu. Te innowacyjne urządzenie spełniają normy bezpieczeństwa IEC i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Z kolei cechą charakterystyczną bezprzewodowej ładowarki CW0050 jest wyjątkowo smukły wygląd - jej obudowa ma zaledwie 6 mm grubości.  Poza tym ładowarka jest zgodna ze standardem Qi, co umożliwia ładowanie najpopularniejszych modeli smartfonów takich, jak: iPhone 8, iPhone X czy Samsung Galaxy S8 / Note 8.

Stoisko firmy ADATA będzie znajdowało się w centrum targowo-wystawniczym Fira Barcelona Gran Via i będzie je można odwiedzić między 26 lutego a 1 marca. 

źródło: adata/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe