agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowości dla graczy w Samsung Apps

Nowości dla graczy w Samsung Apps

GSM / Aplikacje / 2013-04-09 14:42:00

Do sklepu Samsung Apps dołączyły trzy aplikacje na urządzenia mobilne, przeznaczone dla fanów gier zręcznościowych: Funky Smugglers, Sleepwalker’s Journey HD PL oraz Bucketz. Funky Smugglers to gra, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, opierających się na systemie Android. Gracz wciela się w rolę kontrolera na lotnisku z lat siedemdziesiątych, a jego zadaniem jest sprawdzenie za pomocą skanera, czy pasażerowie nie posiadają żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Trzeba wykazać się nie lada refleksem, aby kliknąć na podejrzany obiekt, zanim przemytnik opuści bramkę kontrolną. Gra ma utrzymaną w klimacie lat siedemdziesiątych, kreskówkową oprawę graficzną i funkową ścieżkę muzyczną.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Głównym bohaterem Sleepwalker’s HD PL jest Moonboy - lunatykujący chłopiec, który w swoich snach przemierza surrealistyczne poziomy pełne niebezpieczeństw. Zadaniem gracza jest takie operowanie elementami otoczenia, aby postać bezpiecznie dotarła do znajdującego się na końcu każdego etapu łóżka. Gra posiada niestandardową, baśniową oprawę graficzną, która nawiązuje do marzeń sennych. Gracz ma do dyspozycji aż 55 ciekawych poziomów. Sleepwalker’s HD PL zbiera świetne recenzje od użytkowników. To jedna z najlepszych produkcji polskiej firmy 11 bit studio - dynamicznego zespołu weteranów gier komputerowych.

Kolejną nowością dostępną wyłącznie w sklepie Samsung Apps jest gra zręcznościowo-logiczna Bucketz, która do tej pory zdobyła wielu fanów na całym świecie, a grywalnością i jakością produkcji dorównuje takim tytułom jak Angry Birds czy Friut Ninja. Gra polega na rozwiązywaniu przeróżnych zadań, pokonywaniu wirtualnych wrogów oraz gromadzeniu przedmiotów. Aplikację można pobrać bezpłatnie na telefony z systemem Android.

Samsung Apps to platforma umożliwiająca dostęp do różnorodnych, starannie wybranych aplikacji, zaprojektowanych specjalnie z myślą o urządzeniach Samsung. W sklepie znajdują się tysiące gier, widgetów i programów, które można pobierać na urządzenia z systemem bada i Android.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe