agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy członek rodziny Stadler Form

Nowy członek rodziny Stadler Form

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2015-09-08 12:38:22

Stadler Form - producent urządzeń poprawiających jakość powietrza w domach i miejscach pracy - prezentuje nowy model ewaporacyjnego nawilżacza powietrza - Oskar little.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Oskar oraz Oskar big to urządzenia cieszące się niesłabnącą popularnością wśród osób, które poszukują idealnego nawilżacza powietrza. Łączą one w sobie zaawansowaną technologię, dyskretną elegancję oraz najwyższą jakość wykonania. Szwajcarscy inżynierowie zachęceni popularnością serii postanowili zaprojektować nowy model, uzupełniający gamę nawilżaczy ewaporacyjnych - Oskar little, który idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 30 mkw. Dzięki temu trzej bracia Oskar są w stanie zapewnić idealny klimat w pomieszczeniach o różnej wielkości.

Oskar little to ewaporacyjny nawilżacz powietrza o dwóch poziomach mocy, który zapewnia optymalnie nawilżone powietrze przy jak najniższym zużyciu energii. Dodatkowo Oskar little posiada ekologiczny filtr, który wykonany został z włókien roślinnych i syntetycznych. Diody LED z funkcją przyciemniania oraz system uwalniania olejków eterycznych sprawia, że wypoczynek po ciężkim dniu pracy nabiera innego znaczenia.

Technologia ewaporacyjna, którą wykorzystują modele z rodziny Stadler Form Oskar jest najbardziej zbliżona do naturalnego nawilżania. Znajdujące się wewnątrz obudowy wkłady nawilżane są wodą, która odprowadzana jest do powietrza przy wsparciu wentylatorów. Rozwiązanie to sprawia, że efekt nawilżania jest długotrwały, a wilgotność równomierne podniesiona w całym pomieszczeniu. Ponadto nawilżacze ewaporacyjne optymalnie oddziałują na drewniane meble i podłogi, a latem pozwalają na obniżenie temperatury.

Stadler Form Oskar little jest dostępny w sugerowanej cenie katalogowej 499 zł w czterech kolorach - klasycznych bieli i czarni oraz brązowym i limonowym.

źródło:stadlerform/agdrtv24.pl
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe