agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy inteligentny odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-J7500

Nowy inteligentny odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-J7500

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2015-03-24 09:48:00

Najnowszy odtwarzacz Blu-ray BD-J7500 to flagowy model firmy Samsung. Został on wyposażony w liczne funkcje Smart oraz dogodne rozwiązania technologiczne, dzięki którym użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszą jakością obrazu, także w rozdzielczości Ultra High Definition. Odtwarzacz BD-J7500 pojawi się w sklepach jeszcze w marcu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wyposażony w wydajny dwurdzeniowy procesor odtwarzacz BD-J7500 zagwarantuje najlepszą możliwą do wyświetlenia jakość obrazu wykorzystując wbudowany algorytm skalujący. Korzystając z jego działania obraz z płyt Blu-ray obejrzymy w rozdzielczości Ultra High Definition, a z kolei ulubione filmy z płyt DVD będziemy mogli oglądać z jeszcze większą przyjemnością po zastosowaniu skalowania obrazu do rozdzielczości Full HD 1080p.

Odtwarzacz Blu-ray zapewni dostęp do licznych inteligentnych funkcji, w tym do bogatego zbioru aplikacji za pośrednictwem interfejsu Smart Hub. Z internetem BD-J7500 połączy się za pomocą wbudowanego łącza Ethernet lub za pośrednictwem zintegrowanej karty sieciowej z funkcją WiFi Direct. Wygodnym rozwiązaniem, które także znalazło zastosowanie w najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Samsung jest możliwość sterowania nim za pomocą smartfona - już nie musimy przejmować się chwilowym straceniem z oczu pilota. W trakcie korzystania ze smartfona zamiast pilota, będziemy mieli także możliwość skorzystać z funkcji Screen Mirroring. Za jej pośrednictwem możliwe będzie przesłanie obrazu oraz dźwięku bezpośrednio ze smartfona na ekran podłączonego do odtwarzacza BD-J7500 telewizora. Ponadto, odtwarzacz Blu-ray połączymy także z bezprzewodowym systemem audio Samsung Multiroom, z którym jest on kompatybilny. Pozwoli to na stworzenie uszytego na miarę systemu kina domowego, który idealnie wkomponuje się w nasze domowe wnętrza.

Wśród innych przydatnych funkcji dostępnych na odtwarzaczu J7500 znajdują się m.in.: szybki start, możliwość kopiowania danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB, a także konwersja zawartości płyt Audio CD do formatu MP3. Urządzenie zostało wyposażony w standardowy zestaw złącz - 2x HDMI, port USB, analogowe wyjście audio 7.1 oraz optyczne wejście audio.

Odtwarzane nośniki/formaty:

  • Płyty: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
  • Formaty: MPEG2/4, DivX, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV, JPEG, MPO, LPCM, AAC, MP3, WMA, FLAC
  • Kodowanie sygnału audio: Dolby Decoding Channel: 7.1 Ch, Dolby TrueHD, DTS Decoding Channel: 7.1 Ch, DTS-HD Master Audio

źródło: samsung/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe