agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy, interaktywny monitor dotykowy Dell 24 – łączność i wygoda na wyciągnięcie ręki

Nowy, interaktywny monitor dotykowy Dell 24 – łączność i wygoda na wyciągnięcie ręki

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2023-08-23 11:23:35

Dell 24 ze złączem USB-C (P2424HT) to pierwszy monitor dotykowy o przekątnej 23,8” z połączeniem Ethernet, dzięki któremu nie trzeba już martwić się niestabilnym połączeniem internetowym[1]. Monitor zaprojektowano tak, by zapewnić jak największą wydajność – niezależnie od tego, czy używany jest podczas pracy w domu, biurze czy magazynie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kluczowe zalety nowego monitora to przede wszystkim doskonała łączność oraz dotykowy ekran zaprojektowany z myślą o naturalnej i wygodnej obsłudze. Szczegółowy opis funkcji oraz możliwości jest dostępny poniżej:

  • Intuicyjna obsługa: Nowa 10-punktowa obsługa dotykowa od krawędzi do krawędzi pozwala na wyjątkową interaktywność. Z łatwością można dodawać adnotacje do dokumentów, przybliżać i oddalać widok, nawigować za pomocą prostych ruchów przeciągania czy przesuwania. Wszystko to przy niezwykle intensywnych, wyrazistych kolorach, za sprawą 99% pokrycia przestrzeni barw sRGB i technologii In-Plane Switching (IPS), zapewniającej szerokie kąty widzenia.

Dodatkowo, zastosowana w monitorze powłoka przeciwodblaskowa, wyposażona w technologię ComfortView Plus, redukuje emisję niebieskiego światła, podczas gdy ekran zachowuje wysoką jakość kolorów.

  • Przemyślany design: Niezwykła wygoda użytkowania wynika nie tylko z intuicyjnej obsługi, lecz także z ergonomicznej budowy. Monitor można ustawić w standardowej pozycji, natomiast solidna przegubowa podstawa pozwala również nachylić go pod kątem 60 stopni, by uzyskać optymalny układ do pracy z ekranem dotykowym. Można go pochylać, obracać w pionie i poziomie oraz regulować jego wysokość (do 110 mm), dopasowując jego pozycję do potrzeb użytkownika. Na dolnej krawędzi umieszczono dodatkowe wzmocnienie – specjalne poduszki, które chronią monitor przed uderzeniami, niezbędne zwłaszcza wtedy, gdy zostanie oparty bezpośrednio o blat.
  • Prosta i kompleksowa łączność: Wystarczy tylko jeden kabel USB-C (z funkcją Power Delivery do 90W), by za pomocą gniazda RJ45 zapewnić stabilne połączenie Ethernet. Dwa porty USB umieszczono z boku monitora, by umożliwić szybkie podłączenie akcesoriów, a w przypadku, gdy nie są używane – łatwe zakrycie, pozwalające zachować elegancki wygląd. Dopełnieniem są wbudowane porty HDMI i DisplayPort.

Monitor zaprojektowano z myślą o środowisku – jest wykonany w 85% z PCR[1] (tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu) i spełnia najnowsze normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak ENERGY STAR® i TCO Certified Edge oraz uzyskał certyfikat EPEAT® Gold[2]. Działania te wynikają z zaangażowania Dell Technologies w zrównoważony rozwój oraz ograniczenia wpływu na środowisko na każdym etapie życia produktu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe