agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy Lenovo Legion Y920 Tower efektem współpracy Lenovo i CORSAIR

Nowy Lenovo Legion Y920 Tower efektem współpracy Lenovo i CORSAIR

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery stacjonarne / 2017-08-24 19:18:47

W trakcie gamescom® 2017 zapowiadamy wyłączną partnerską współpracę OEM z firmą CORSAIR® jako dostawcą pamięci umożliwiającej przetaktowywanie w naszych gamingowych komputerach. Dogłębna wiedza techniczna CORSAIR na temat pamięcioperacyjnej dla entuzjastów stanowi dopełnienie wysokowydajnej konstrukcji komputerów gamingowych Lenovo Legion. Wspólnie wyposażamy najwyższej klasy model Lenovo Legion Y920 Tower w opcjonalne moduły pamięci DDR4 CORSAIR VENGEANCE® LPX, które dodatkowo zwiększą jego szybkość i wydajność.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Gracze oczekiwali od nas szybkiego i wydajnego komputera. Dlatego używamy pamięci CORSAIR umożliwiającej przetaktowywanie, aby wycisnąć z Legion Y920 Tower jak największą moc i uzyskać szybsze reakcje oraz większą przepustowość pamięci maksymalizującą wydajność w grach. Wiemy też, że gracze chcą używać najbardziej wymagającego oprogramowania do tworzenia i udostępniania własnych materiałów, i to właśnie ułatwia przetaktowywana pamięć. Nowy Lenovo Legion Y920 Tower z opcjonalną pamięcią DDR4 do przetaktowywania, CORSAIR VENGEANCE LPX umożliwia korzystanie z najnowszych gier, transmisję strumieniową z rozgrywki, a także tworzenie zaawansowanych montaży.

Lenovo Legion Y920 Tower to pierwszy efekt naszej współpracy z CORSAIR, ale to wcale nie koniec naszego partnerstwa. W miarę umacniania się naszej współpracy będziemy informować o kolejnych jej owocach dla największych pasjonatów gier. W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Lenovo Legion Y920 Tower z pamięcią DDR4 do przetaktowywania CORSAIR VENGEANCE LPX będzie dostępny w cenie od 2299 EUR (z VAT) od września 2017 r.

źródło:lenovo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe