agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy masażer marki Bosch - codzienna terapia dla stóp

Nowy masażer marki Bosch - codzienna terapia dla stóp

ZDROWIE I URODA / Urządzenia kosmetyczne / 2010-11-03 14:00:00

Nawał obowiązków w pracy, stres, brak czasu dla siebie - któż z nas tego nie zna? Inżynierowie marki Bosch opracowali jednak urządzenie, które choć na chwilę pozwoli nam zapomnieć o szarej codzienności - innowacyjny masażer do stóp.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

To sympatyczne urządzenie daje chwilę odprężenia naszym stopom, czyli tej części ciała, która zazwyczaj najtrudniej znosi trudy codziennej bieganiny. Za pomocą funkcjonalnego pokrętła możemy łatwo wybrać jeden z trzech programów: masaż wibracyjny, masaż bąbelkami lub podgrzewanie. Opcje te można ponadto ze sobą łączyć. W ten sposób mięśnie naszych stóp naturalnie się rozprężą i zregenerują. Ale delikatny masaż wodny to nie wszystko - w zestawie znajdziemy bowiem szczotkę masującą i nakładkę kulkową, które dostarczą prawdziwej rozkoszy spodniej stronie stopy, a także nakładkę w formie pumeksu, która dokładnie i delikatnie usunie zrogowaciały naskórek. Dzięki zdejmowanej pokrywie i praktycznemu otworowi do wylewania wody nasz masażer jest ponadto niezwykle higieniczny i łatwy w czyszczeniu. Krótko mówiąc - idealny prezent dla zapracowanych, którzy potrzebują odrobiny relaksu.

Masażer do stóp Bosch, model PMF 2232

Centrum pedicure z własnym napędem. 3 minikońcówki do usuwania zrogowaciałej skóry: szczotka, pumeks i nakładka do masażu. Wielofunkcyjne zastosowanie: masaż wibracyjny, masaż bąbelkami i utrzymanie ciepła. Prosta obsługa za pomocą pokrętła. Praktyczny otwór do wylewania wody. Kolor: biały/niebieski. Sugerowana cena detaliczna: 259 zł

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe