agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy okap do zabudowy Caso marki Ciarko Design

Nowy okap do zabudowy Caso marki Ciarko Design

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-08-19 09:32:00

Są niemal niewidoczne dla oka, nie ograniczają przestrzeni, wkomponowują się w każdy styl kuchni - okapy do zabudowy zyskują coraz więcej zwolenników. Znajdziemy je w ofercie marki Ciarko Design. Nowością jest model Caso - funkcjonalny okap kuchenny, dostępny w dwóch szerokościach: 53 i 74 cm. Dostosowany odpowiednio do szafek o szerokościach 60 cm i 80 cm.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Model Caso to urządzenie zaprojektowane pod zabudowę kuchenną. Idealnie wpisze się w każdy styl wnętrza, bowiem jedynym widocznym elementem pozostaje podstawa okapu wyposażona w nowoczesny panel sterujący. Dzięki temu, że okap przeznaczony jest m.in. do montażu podszafkowego, urządzenie nie ogranicza przestrzeni, tak ważnej w przypadku kuchni o małej kubaturze. Model Caso marki Ciarko Design to nie tylko oszczędność miejsca, ale także najnowsze rozwiązania technologiczne. Okap dostępny jest w dwóch szerokościach - 53 i 74 cm, z wydajnością odpowiednio: 620 i 700 m3/h. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość dopasowania wariantu modelu do objętości pomieszczenia, potrzeb użytkowników i sytuacji montażowej. Model pasuje do standardowych szafek o szerokościach 60 cm i 80 cm. Głośność pracy, przy tak wysokich osiągach, to zaledwie 52 dBA. Efektowne oświetlenie LED, i sterowanie typu soft touch wpływają dodatkowo na komfort pracy i użytkowanie. Model Caso wyposażony jest w pilot, który ułatwia sterowanie okapem.

  • WIELE MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY

W zależności od możliwości instalacyjnych, okap Caso może być montowany na kilka sposobów. Jednym z rozwiązań jest klasyczny montaż pod szafką, bezpośrednio nad blatem kuchenki. Co ważne - mimo zabudowy przestrzeń w szafce nie jest wyłączona z użytku, zatem może zostać wykorzystana do przechowywania suchych produktów spożywczych.Okap może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz.

Cena:

  • dla szerokości 53 cm - 1 390 zł
  • dla szerokości 74 cm - 1 790 zł

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe