agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy piekarnik MF-880ATCX marki Mastercook

Nowy piekarnik MF-880ATCX marki Mastercook

DUŻE AGD / Piekarniki / 2010-07-14 21:42:00

Stworzony, by swoim designem zadziwiać domowników oraz gości i przy minimalnym wysiłku - osiągać wyśmienite rezultaty. Zaprojektowany tak, by pieczeń była zawsze soczysta, ciasta pulchne, a warzywa idealnie kruche. Po zakończeniu pieczenia nie zostawi śladów i pozwoli już tylko delektować się smakowitym daniem. Nowy piekarnik MF-880 ATCX marki Mastercook oczaruje Cię od pierwszego kulinarnego rendez-vous.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Niezależnie od rodzaju przygotowywanej potrawy, z najnowszym piekarnikiem MF-880 ATCX marki Mastercook osiągniesz mistrzostwo w gotowaniu. Zadba o to innowacyjne rozwiązanie Master Chef - „automatyczny kucharz”, który w inteligentny sposób przyrządza zróżnicowane dania. Korzystając z tej nowatorskiej funkcji wystarczy tylko wybrać jeden z 12 rodzajów potraw, zaprogramowanych w urządzeniu, umieścić naczynie i rozpocząć pieczenie. Piekarnik automatycznie określi wagę i na jej podstawie dobierze wszystkie parametry - sposób przygotowania, temperaturę oraz czas. Przeglądanie menu w języku polskim oraz wybór poszczególnych opcji, ułatwia duży, graficzny wyświetlacz LCD. Ekran obsługiwany jest za pomocą funkcjonalnych przycisków dotykowych. Niezastąpiona przy korzystaniu z piekarnika okazuje się również Książka kucharska, czyli bogaty zestaw przepisów dla przeróżnych mięs, ryb i ciast. Po wybraniu jednego z nich i podaniu wagi, urządzenie sugeruje sposób pieczenia, czas, a także miejsce, w którym należy umieścić wkład.

Nowy model MF-880 ATCX umożliwia również przygotowywanie dań w niskiej temperaturze - poniżej 100°C. Ten sposób pieczenia, dostępny dotychczas tylko dla szefów kuchni w najlepszych restauracjach, teraz osiągalny jest dla każdego, kto chce stać się kulinarnym mistrzem. A po zakończonym pieczeniu najlepszym sposobem na zachowanie wnętrza urządzenia w doskonałej czystości jest system pirolizy i funkcja Auto Pyro. Sprawiają one, że piekarnik czyści się sam.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe