agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy Razer Basilisk V3: wszystko, czego potrzebuje gracz od gamingowej myszy z możliwością personalizacji

Nowy Razer Basilisk V3: wszystko, czego potrzebuje gracz od gamingowej myszy z możliwością personalizacji

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2021-09-09 10:42:35

Firma Razer,  marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj nową przewodową mysz do gier - Razer Basilisk V3, wyposażoną w najlepsze funkcje zezwalające na zaawansowaną personalizację urządzenia. Dzięki 10+1 programowalnym przyciskom, inteligentnemu kółku przewijania, pozwalającemu na przełączanie między różnymi trybami działania oraz dużej dawce Chroma RGB nadszedł czas, aby rozświetlić igrzyska.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zaprojektowane dla każdego i wszystkich

Od czasu premiery w 2017 r. rodzina Basilisk była stale ulepszana, co zaowocowało linią myszy do gier, które gracze mogą zmieniać po swojemu. Razer Basilisk stał się drogowskazem dla graczy szukających myszki bogatej w funkcje, wydajnej i łatwej do personalizacji.

„Basilisk V3 jest jeszcze lepszy od swoich poprzedników i ma wszystkie funkcje, których gracze wymagają od konfigurowalnej i łatwej do personalizacji myszy” – mówi Alvin Cheung, starszy wiceprezes w dziale urządzeń peryferyjnych Razera. „Dbałość o szczegóły ma kluczowe znaczenie w zaspokajaniu potrzeb graczy, a dzięki nowemu innowacyjnemu kółku przewijania w Basilisk V3 nasi projektanci przenieśli użyteczność i możliwości dostosowywania urządzenia do własnych potrzeb na wyższy poziom”.

Najlepsze inteligentne przewijanie

Gracze mogą cieszyć się pełną kontrolą nad urządzeniem dzięki różnorodnym opcjom personalizacji obecnym w Basilisk V3 - zarówno poprzez implementacje sprzętowe, jak i programowe. Basilisk V3 jest wyposażony w nowo zaprojektowane, inteligentne kółko Razer HyperScroll Tilt Wheel, które zapewnia płynne i niezrównane wrażenia podczas przewijania. Użytkownicy mogą włączyć automatyczne przełączanie między trybami lub samodzielnie przełączać się między trzema trybami - przewijaniem dotykowym, inteligentnym kołem i przewijaniem swobodnym.

  • Tactile Scrolling Mode (tryb przewijania z wyczuwalnym oporem): Do bardzo precyzyjnego i wyraźnego przewijania  o każdy ząbek kółka, idealny do zmiany broni lub umiejętności.
  • Tryb Smart-Reel:  Włączany przez Razer Synapse; kółko automatycznie przełącza się z trybu z wyczuwalnym oporem podczas przewijania w tryb swobodnego obracania, gdy użytkownik kręci rolką szybciej.
  • Free-Spin Scrolling Mode (Tryb przewijania ze swobodnym obrotem): Do płynnego, szybkiego przewijania; idealny do szybkiego przesuwania treści lub emulowania powtarzających się poleceń w grze.

Kółko przewijania Basilisk V3 jest również wyposażone w funkcję Virtual Acceleration, która zwiększa prędkość przewijania, jeśli kółko jest obracane szybciej. Pozwala to na jeszcze szybszą nawigację po długich dokumentach i artykułach. Virtual Acceleration można przełączać za pomocą Razer Synapse, dając użytkownikowi dodatkowy sposób na dostosowanie Basilisk V3 do własnych potrzeb.

Graj na własnych zasadach, jak nigdy wcześniej

Dzięki 10 łatwo dostępnym przyciskom i 1 personalizowanemu przyciskowi do przełączania profili pod myszką, szybkie, niezbędne działania, takie jak push-to-talk, ping, makra i funkcje dodatkowe, można ponownie zaprogramować dla każdego przycisku myszy. Profile można również zapisywać i płynnie przełączać między programami, a dzięki maksymalnie pięciu profilom pamięci wbudowanym w myszkę możesz grać na własnych zasadach, w dowolnym miejscu i czasie.

Basilisk V3 został wzbogacony o 11 stref podświetlenia Razer Chroma na powierzchni myszki oraz dolne podświetlenie, które omiata kształt urządzenia, aby wygrzewać mysz we wspaniałym blasku Chroma RGB z ponad 16,8 milionami kolorów i niezliczonymi efektami świetlnymi do wyboru. Dzięki ponad 150 grom zintegrowanych z Chroma oświetlenie będzie inteligentnie synchronizowane i reagować na  wydarzenia w grze.

Mnóstwo doskonałych funkcji

Razer Basilisk V3 jest również wyposażony w czujnik optyczny Razer Focus+ 26K DPI. Najbardziej zaawansowany i precyzyjny czujnik na świecie oferuje inteligentne funkcje, takie jak Asymmetric Cut-Off, dające użytkownikom możliwość dostosowania do własnych potrzeb odległości od podłoża, przy której ruch myszki przestaje być wykrywany (lift-off i  landing) . Doświadcz wyraźnych, zdecydowanych kliknięć dzięki przełącznikom Razer Optical Mouse Switches drugiej generacji z szybkością aktywacji 0,2 ms, która eliminuje również ryzyko niezamierzonych podwójnych kliknięć.

Dzięki połączeniu zarówno nowych, jaki i znanych już wcześniej, światowej klasy funkcji myszy Razer, Basilisk V3 stanowi najlepszą mysz do gier do personalizacji – bez względu na grę lub zadanie.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

79.99€ (sugerowana cena detaliczna)

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe