agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E dołącza do rekomendacji NVIDIA GeForce NOW

Nowy router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E dołącza do rekomendacji NVIDIA GeForce NOW

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2023-10-18 17:51:48

Niedawno wprowadzony na rynek bezprzewodowy router Predator Connect W6 firmy Acer dołączył do listy rekomendowanych urządzeń wspierających NVIDIA GeForce NOW. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się hitami AAA, takimi jak Cyberpunk 2077, Baldur's Gate III, A Plague Tale: Requiem i wiele innych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowy router został tak zaprojektowany, aby zapewnić graczom najlepsze możliwe wrażenia podczas grania w chmurze GeForce NOW w rozdzielczości do 4K przy 120 klatkach na sekundę lub 1080p przy 240 klatkach na sekundę.

NVIDIA GeForce NOW - Graj na miarę swojego potencjału

GeForce NOW obsługuje już ponad 1600 tytułów, a nowe gry dodawane są co tydzień. Gracze mogą cieszyć się hitami AAA, takimi jak Cyberpunk 2077, Baldur's Gate III, A Plague Tale: Requiem i wiele innych. Nowy router, który obsługuje również Wi-Fi 6E, został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia podczas grania w chmurze GeForce NOW w rozdzielczości do 4K przy 120 klatkach na sekundę lub 1080p przy 240 klatkach na sekundę. Oprogramowanie QoS (Quality of Service) routera zostało opracowane przez firmę Acer we współpracy z firmą NVIDIA, przechodząc sześciomiesięczne rygorystyczne testy sieciowe, aby oferować stałą wysoką wydajność wymaganą do gier 4K 120 fps z ray tracingiem. Router został zoptymalizowany pod kątem niskich opóźnień oraz niemal zerowej utraty pakietów i klatek, co przekłada się na "najlepsze w swojej klasie" wrażenia z gier online. Aplikację Acer Predator Connect Mobile można pobrać ze sklepu Google Play lub Apple i używać jej do zdalnego zarządzania routerem za pomocą smartfona lub tabletu.

Predator Connect W6 - prawdziwy potwór wydajności

Oparty na czterordzeniowym procesorze Arm Cortex 2 GHz, 1 GB pamięci RAM DDR4 i 4 GB pamięci ROM oraz oprogramowaniu Hybrid QoS, router zapewnia szybką i płynną łączność z nowo otwartą trójzakresową siecią Wi-Fi 6 GHz. Nowe pasmo 6E pozwala osiągać maksymalne prędkości (do 7,8 Gb/s) z wieloma połączeniami Wi-Fi 6E jednocześnie, obsługując przy tym bardzo niskie opóźnienia na poziomie ~2 ms.GeForce NOW zmniejsza opóźnienia dzięki szybszemu renderowaniu gier i wyższej częstotliwości przesyłania klatek, a sam router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E jest wyposażony w wiele technologii umożliwiających stworzenie ultraszybkiej sieci hybrydowej. Oprogramowanie Hybrid QoS, kompatybilne z Intel® Killer™ Prioritization Engine, zostało zaprojektowane do wykrywania i przyspieszania ruchu sieciowego w celu uzyskania maksymalnej prędkości. Zainstalowane w routerze oprogramowanie Auto Configuration Server (ACS) skanuje środowisko Wi-Fi w celu określenia, czy i gdzie występują przeciążenia, a następnie, za pomocą prostego kliknięcia, pozwala graczom wskoczyć na najmniej zatłoczony kanał podłączonych pasm Wi-Fi. Wreszcie, oprogramowanie Intelligent Device Recognition routera umożliwia mu działanie na dowolnym urządzeniu lub aplikacji, a wbudowany Trend MicroTM Home Security Engine utrzymuje złośliwe strony i potencjalne ataki na dystans dzięki ochronie bezpieczeństwa IoT.

Ceny i dostępność

Router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E jest dostępny w Polsce w cenie od 999 zł i można go kupić m.in. w sklepach X-kom i Media Expert.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe