agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy trymer do zarostu Stainless Steel Advanced

Nowy trymer do zarostu Stainless Steel Advanced

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2016-09-30 07:38:30

Trymer do zarostu Stainless Steel wyposażono w dodatkowe funkcje, a nowa maszynka to urządzenie cztery w jednym, które posiada niezwykle elegancki design i spełnia wszystkie oczekiwania aktywnego mężczyzny. Wielofunkcyjny StainlessSteel Advanced posiada wiele nakładek, które umożliwiają precyzyjne trymowanie, a zarazem podcinanie gęstej brody.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W trosce o mężczyznę, jego czas oraz wygodę, firma Wahl stworzyła trymerStainless Steel Advanced, idealny do łatwego stylizowania każdego rodzaju zarostu. To urządzenie posiada trzy nakładki do łatwego cięcia (1,5 mm, 3 mm oraz 4,5 mm) dla niezwykle precyzyjnych efektów  oraz 8 nakładek T-blade(od 3 mm do 25 mm), dzięki którym golenie jest szybkie, a dzięki szerokim ostrzom - jeszcze bardziej efektywne. Co więcej, dzięki nakładce do cięcia o sześciu pozycjach (2 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm oraz 12 mm) możliwe jest również cięcie nie tylko zarostu, ale i delikatnych włosów.

Trymer ten jest bardzo wydajny, dzięki swojemu litowo-jonowemu akumulatorowi, i gwarantuje 4 godziny użytkowania po zaledwie godzinie ładowania. Dodatkowo, funkcja ekspresowego ładowania zadowoli mężczyzn żyjących na pełnych obrotach (1 minuta ładowania to 3 minuty golenia). Lampka na urządzeniu zaczyna migać kiedy bateria jest słaba, co pozwala uniknąć niemiłej niespodzianki w postaci wyładowanej baterii, na przykład w podróży.

Trymer wykonany jest z najlepszej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, i posiada w komplecie stojak, na którym  mężczyzna z dumą i przyjemnością ustawi Stainless Steel Advanced w łazience. Szary kolor tego nowego modelu nadaje mu eleganckiego i męskiego wyglądu.

  • Trymer Wahl Stainless Steel Advanced jest dostępny w sugerowanej cenie 499 PLN  brutto.

źródło: wahl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe