agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy wielofunkcyjny trymer WAHL Aqua Groom do używania pod wodą

Nowy wielofunkcyjny trymer WAHL Aqua Groom do używania pod wodą

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2018-05-07 11:27:00

WAHL przedstawia Aqua Groom, swój pierwszy wielofunkcyjny trymer odporny na wodę. Ten trymer jest doskonałym urządzeniem do brody i ciała, a jego wyjątkowość polega na tym, że może być używany nawet pod prysznicem.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ten  odporny na wodę model jest idealnym uzupełnieniem gamy produktów firmy Wahl, która jest ekspertem w zakresie urządzeń do zarostu i jest obecnego na rynku od niemal stu lat. Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom jest kolejnym innowacyjnym urządzeniem, oferującym nowe możliwości użytkowania.

Aqua Groom bez wątpienia uwiedzie mężczyzn, którzy szukają wydajnego i wielofunkcyjnego urządzenia : precyzyjne samoostrzące ostrza z wysokowęglowej stali są idealne do trymowania włosów na całym ciele, a dokładne golenie jest możliwe dzięki głowicy o podwójnej folii.

Trymer posiada funkcję szybkiego ładowania (3 minuty użytkowania po minucie ładowania) oraz posiada dwukrotnie większą moc niż zwykła bateria NiMh.

Aqua Groom jest odporny na wodę i idealnie nadaje się do użytku pod prysznicem. Aktywni mężczyźni docenią tę funkcję, która pozwoli raz na zawsze zapomnieć o nieprzyjemnym sprzątaniu włosów po goleniu.

Elegancki design w stylu « sport-chic » zapewnia przyjemny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce i ergonomicznej formie, idealnie dopasowującej się do dłoni. Ten trymer posiada również funkcję blokady, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, na przykład w podróży

  • Odporny na wodę trymer litowo-jonowy,
  • 11 nakładek (1,5. 3. 4. 5. 6. 10. 13. 16. 19. 22 oraz 25 mm)
  • 1 nakładka regulowana o 6 pozycjach (2, 4, 6, 8, 10 oraz 12 mm)
  • Szybkie ładowanie (3 godziny użytkowania po godzinie ładowania)
  • Czas ładowania 60 minut

Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom (09899-016) dostępny w cenie 369 PLN.

 

Produkt w komplecie z ładowarką, szczoteczką do czyszczenia, grzebieniem do brody/wąsów, olejkiem do ostrzy, kosmetyczką podróżną.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe