agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy wymiar prasowania

Nowy wymiar prasowania

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2023-06-29 10:54:08

Innowacyjne połączenie wygody z doskonałymi rezultatami prasowania. Prasuj i wygładzaj ubrania tak, jak Ci wygodnie dzięki systemowi do prasowania Philips All-In-One seria 8500. To przełomowe rozwiązanie łączy wysoką wydajność prasowania z ergonomiczną i elegancką konstrukcją, która idealnie pasuje do Twojego domu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Elegancki, nowoczesny design w połączeniu z łatwością obsługi

Nie musisz już ukrywać swojego urządzenia do prasowania pod schodami albo w szafie przed przyjściem gości. Philips All-In-One Seria 8500 ma ponadczasowy design. Dzięki pełnej regulacji deski możesz prasować pod każdym kątem. Deska ustawiona w pionie, powoduje, że urządzenie zajmie minimalną przestrzeń.

Innowacyjna technologia, jeszcze lepsza wydajność

Technologia Dual Heating wytwarza potężny wyrzut pary. Para podgrzewana jest dwukrotnie - raz w podstawie, raz w głowicy, eliminując tym samym: spadki ciśnienia, rozpryskiwanie i wyciekanie wody. Już nigdy nie zniszczysz swoich ubrań dzięki technologii OptimalTEMP, która gwarantuje brak ryzyka przypaleń na każdej tkaninie nadającej się do prasowania.

Nowoczesny i wygodny

All-in-One Seria 8500 nagrzewa się zaledwie w 90 sekund. Dzięki temu jest idealny do szybkich poprawek, przed wyjściem z domu. Wmontowane kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia w wybrane przez Ciebie miejsce w domu. Dzięki unikatowej konstrukcji usuwanie kamienia nie jest konieczne zapewniając długotrwałe działanie urządzenia.

Zadbaj nie tylko o ubrania

Odłącz 1,2 l zbiornik na wodę wraz z głowicą żelazka i łatwo odśwież wszelkie tkaniny, nadające się do prasowania (w tym zasłony i tapicerka). Usuń do 99,9%* bakterii wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe