agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy wymiar stabilizacji dla kamer sportowych

Nowy wymiar stabilizacji dla kamer sportowych

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2018-04-26 09:01:18

FeiyuTech nie zwalnia tempa. Po premierze Vimble 2, przyszła kolej na nową odsłonę gimbala do kamer sportowych - FeiyuTech G6. To na wskroś udoskonalony produkt, który zaskakuje nowymi funkcjami, przy zachowaniu  wszystkich sprawdzonych i docenionych cech swojego poprzednika.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ciepło zachęca do opuszczania czterech ścian i aktywnego spędzania czasu w okolicznościach budzącej się do życia natury. To właśnie w takim otoczeniu najlepiej wychodzą ujęcia kręcone kamerami sportowymi. Przy tak wysokiej jakości obrazu, jaką oferują obecnie producenci kamer, warto zadbać o możliwie dobrą stabilizację dla naszej kamery. Na rynku pojawił się właśnie nowy, idealnie do tego stworzony gimbal.

FeiyuTech G6 to następca kultowego już modelu G5, który przypadł do gustu zarówno amatorom rodzinnych nagrań, jak i sportowcom, tworzącym ciekawe projekty filmowe publikowane we własnych kanałach social media. Nowy model oferuje kilka praktycznych rozwiązań, zachowując przy tym dotychczasowe zalety. Pierwszą zauważalną innowacją, jest wyświetlacz LED, na którym dostępny jest podgląd trybu pracy, poziomu naładowania baterii oraz połączenia Bluetooth i WiFi. Drugą widoczną jeszcze przed włączeniem gimbala zmianą jest kształt ramienia mocującego, które zaprojektowane zostało tak, aby ekran kamery był zawsze widoczny.

Wraz z udoskonaleniem aplikacji Feiyu ON, po sparowaniu urządzeń za pomocą Bluetooth, możliwa jest obsługa gimbala i kamery przy użyciu wyłącznie przycisku sterującego na rączce stabilizatora. Po podłączeniu kabelka do głowicy gimbala możliwe jest teraz także ładowanie kamery! Żywotność baterii nowego G6 to 12 godzin, zatem nie strach mu się dzielić swoją energią.

Z odrobiną wyobraźni i załączonym w komplecie mini statywem, można nagrywać ujęcia w trybie timelaps. To niezwykle spektakularny w odbiorze rodzaj filmów, zatem, czy to zachód słońca, czy tętniąca życiem ulica dużego miasta, rozejrzyj się i wybierz swój niepowtarzalny kadr.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe