agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowy wymiar szkoleń z tablicami interaktywnymi Ricoh o rozdzielczości 4K UHD

Nowy wymiar szkoleń z tablicami interaktywnymi Ricoh o rozdzielczości 4K UHD

SPRZĘT RTV / Inne / 2017-07-03 12:57:00

Ricoh Polska wprowadza do sprzedaży innowacyjną tablicę interaktywną D7500. Model ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o efektywnym szkoleniu i wspólnej pracy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Duża przekątna ekranu wynosząca 75 cali oraz jego wyjątkowa rozdzielczość 4K UHD (3840x2160), sprawiają, że Ricoh D7500 doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, skupiając na sobie uwagę uczestników spotkania. Intuicyjny interfejs i  łączność z urządzeniami mobilnymi to cechy, dzięki którym premierowy model będzie dla użytkownika użyteczny, a także przyjemny w użytkowaniu. Dodatkowo, D7500 oferuje bardzo dobrą jasność, wbudowany mikrofon oraz głośniki 2x12W, jak również możliwość podłączenia kamery Full HD do wykorzystania podczas połączeń wideo (system wideokonferencyjny Ricoh UCS, UCS Advanced oraz Skype for Business).

Nowy model oferuje także możliwość połączenia z innymi tablicami interaktywnymi Ricoh (D2200, D5520, D6510, D8400) za pomocą sieci LAN. Możliwe jest uzyskanie wydruku bezpośrednio z tablicy, edycja i wysyłanie materiałów za pomocą wiadomości e-mail, podłączenie urządzeń to tablicy z wykorzystaniem technologii Bluetooth, a także zapis danych na nośnikach zewnętrznych (w sieci LAN, HDD, klucz USB). Dodatkową funkcjonalność zapewnia także wbudowany moduł słownikowy, który konwertuje pismo odręczne na tekst. 

W celu ułatwienia pracy z wykorzystaniem tablicy D7500 istnieje możliwość doposażenia jej w dodatkowe opcje, takie jak stojak umożliwiający jej sprawne przemieszczanie, pisak interaktywny, licencję zdalną służącą do aktywacji funkcji połączeń w sieci LAN w celu połączenia z innymi tablicami Ricoh oraz do wyboru dwóch rodzajów kontrolerów OPS.

źródło: ricoh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe