agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odkryj na nowo przyjemność gotowania z nowymi kuchenkami i piekarnikami Haier

Odkryj na nowo przyjemność gotowania z nowymi kuchenkami i piekarnikami Haier

DUŻE AGD / Piekarniki / 2016-09-08 12:14:00

Wraz z uruchomieniem nowej stylowej linii piekarników do zabudowy oraz  płyt kuchennych, Haier, największy producent sprzętów AGD na świecie*, oznajmia wejście w nową kategorię produktów. Opierając się na sile swojej reputacji, dotyczącej rynku chłodnictwa, marka pragnie osiągnąć ten sam poziom w zakresie gotowania i pieczenia. Ma się do tego przyczynić nowa linia doskonale zaprojektowanych i łatwych w użyciu sprzętów. Haier pragnie dostarczyć swoim klientom wszystkie niezbędne sprzęty do ich kuchni: od lodówek, przez pralki i zmywarki, aż po nową rozległą linię sprzętów kuchennych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

"Chcieliśmy uzupełnić naszą linię wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń kuchennych i rozszerzyć ten segment poprzez dywersyfikację nowej kategorii produktów. Nowa seria piekarników do zabudowy i płyt grzewczych zaprojektowanych została tak, aby napędzić kreatywność, a także pozwolić użytkownikom spełniać swoje kulinarne ambicje. Pełny zestaw urządzeń Haier doskonale komponuje się w każdej kuchni. Ich wysoka jakość i unikalny sposób zaprojektowania, są w stanie spełnić najwyższe wymagania konsumentów. "mówi Jean-Franck Badalian, AGD Sales & Marketing Director Europe.

Haier przywraca prostotę sztuce gotowania i pozwala na czerpanie z niej jeszcze większej radości. Wszystko za sprawą niezawodnych piekarników, które są bardzo łatwe w obsłudze. Piekarniki zapewnią wysoką wydajność i precyzję w eleganckim stylu. Stylowe płyty grzewcze dostępne są w wersji indukcyjnej lub gazowej. Pomogą one w  przygotowaniu pysznych posiłków przy użyciu minimum wysiłku. Dostępne kolory urządzeń to czarny mat i stal nierdzewna, które idealnie komponują się z lodówkami producenta.

Łatwe do przygotowania - automatyczne i wielofunkcyjne gotowanie

Piekarniki Haier wyposażone są w funkcje autogotowania, która zapewnia wyśmienite rezultaty. Wystarczy wybrać potrawę, którą zamierzamy przygotować. System automatycznie ustawi odpowiednią temperaturę, czas i tryb. Ponadto, dzięki opcji wielopoziomowego gotowania, przygotowanie dwóch dań jednocześnie nigdy nie było tak proste.

Stylowe i nowoczesne wzornictwo sprawia, że piekarniki Haier są idealnym uzupełnieniem każdej kuchni. Ich ergonomiczne guziki i eleganckie rączki, wykonane z aluminium, ułatwiają każdy ruch. Zawiasy zamontowane w drzwiczkach piekarnika, umożliwią ich łatwe otwieranie i zamykanie. Teleskopowe prowadnice pozwalają bezpiecznie wysunąć tacki, redukując tym samym ryzyko poparzenia. Dla zwiększenia komfortu obsługi, dotykowy wyświetlacz podświetlany jest za pomocą białej diody LED. Dzięki temu ekran jest jeszcze bardziej czytelny.

Niskie zużycie energii i małe koszty utrzymania

Firma kontynuuje swoją strategię dotyczącą produkcji energooszczędnych urządzeń. Nowa linia piekarników skategoryzowana została w klasie energetycznej A i A+. Oprócz niskiego zużycia energii, warto jest również zwrócić uwagę na imponująco niskie koszty utrzymania. Wszystko dzięki specjalnej funkcji samooczyszczenia, którą szczególnie docenią zapracowani konsumenci. Dzięki wykorzystaniu technologii pirolitycznej, katalitycznej i hydrolitycznej, możliwe jest wyeliminowanie uciążliwego szorowania i stosowania chemicznych środków czyszczących.

Kuchenki gazowe i indukcyjne: intuicyjna technologia szybkiego i efektywnego gotowania

Razem z nową serią piekarników, Haier wprowadza do sprzedaży również dziewięć nowych kuchenek. Cztery gazowe i pięć indukcyjnych. Trzy modele indukcyjne posiadają strefę My Zone® - prostokątny obszar gotowania, o rozmiarze 40x23cm. Można w nim umieścić jeden większy garnek lub kilka mniejszych. Zapewnia ona stałą temperaturę, która przekłada się na wyśmienite rezultaty. Kuchenki posiadają wrażliwe panele sterowania oraz zegary, które sprawiają, że gotowanie i smażenie jest niezwykle proste. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, linia kuchenek Haier wyposażona została w system blokowania poleceń, który uniemożliwia niepożądany wzrost temperatury.

Niezależenie od tego czy korzystamy z kuchenki gazowej czy indukcyjnej, Haier zapewnia najlepszą wydajność. Seria indukcyjna wykorzystuje najnowsze technologie przy najniższym zużyciu energii. Indukcyjny pierścień o średnicy 28cm, doskonale rozprowadza ciepło i energię, dzięki czemu dużo łatwiej korzystać z średnich rozmiarów patelni (do 25cm) Ponadto kuchenki gazowe Haier są zaprojektowane ergonomicznie dla maksymalnego komfortu i prostoty. Kuchenki gazowe z kolei są odporne na działanie wysokich temperatur. Posiadają innowacyjny i efektywny potrójny palnik do szybkiego, efektywnego gotowania lub smażenia.

źródło: haier/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe