agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odkryj smaki lata  z ASKO Celsius°Cooking™: grillowanie w zaciszu Twojej kuchni

Odkryj smaki lata z ASKO Celsius°Cooking™: grillowanie w zaciszu Twojej kuchni

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2024-06-27 14:37:59

Lato to czas radości, spotkań i celebracji życia. To również idealna pora, by odkryć nowe sposoby na zmianę domowej kuchni
w kulinarne centrum dowodzenia, dzięki któremu każde spotkanie stanie się niezapomnianą ucztą. Przygotuj się na sezon pełen smaków, aromatów i wspomnień, które pozostaną z Tobą na długo. Czas uczynić lato niezapomnianym!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Innowacja w zasięgu ręki

Spontaniczna kolacja z przyjaciółmi, czy ochota na grilla, gdy za oknem niepogoda? Nic trudnego. Wprowadź do swojej kuchni nowy standard gotowania z innowacyjnym systemem ASKO Celsius°Cooking™.

Odkryj, jak technologia może ułatwić i udoskonalić proces przygotowywania posiłków, dając Ci więcej czasu na cieszenie się chwilami spędzonymi z bliskimi. Celsius°Cooking™, Twoja kuchnia stanie się miejscem, gdzie każde danie jest wyjątkowe.

Kontrola i doskonała precyzja w domowej kuchni.

System ASKO Celsius°Cooking™ składa się z akcesoriów połączonych za pomocą Bluetooth, które umożliwiają precyzyjne gotowanie w określonej temperaturze. W połączeniu z najwyższej jakości płytami indukcyjnymi zapewniają unikalne doświadczenie kulinarne i ułatwienie dla pasjonatów gotowania. 

Dostęp do bazy dedykowanych przepisów „krok po kroku” (dostępnej na stronie internetowej Celsius°Cooking™) gwarantuje nieskończenie wiele możliwości, które pozwolą zaimponować nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Przepisy mają formę krótkich filmów, które prowadzą domowych kucharzy przez każdy etap procesu gotowania. Są zabawne, inspirujące i stanowią świetny sposób na poznanie wszystkich zalet systemu.

Letnie smaki z grilla

Ciekawe rozwiązanie płyt indukcyjnych ASKO to funkcja Auto Bridge pozwalająca na rozszerzenie stref gotowania indukcyjnego. Jest szczególnie przydatna podczas korzystania z bardzo dużych garnków i patelni, ale przede wszystkim umożliwia korzystanie z płyt grillowych oraz teppanyaki.

Płyta do grillowania indukcyjnego oraz płyta teppanyaki zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów pokrytych  nieprzywierającą powłoką MicroCeramic co czyni je idealnymi do grillowania mięsa i warzyw, ale również do przygotowywania  imponujących uczt inspirowanych japońskimi przepisami. Duża powierzchnia z szybkim nagrzewaniem wstępnym i równomiernym rozprowadzaniem ciepła sprawia, że potrawy są idealnie wypieczone, podczas gdy możliwość ustawienia dwóch różnych stref grzewczych na płycie pozwala na regulację natężenia mocy w zależności od przygotowywanych równocześnie dań. Jednoczesne mocne smażenie i delikatne utrzymywanie temperatury znacznie ułatwią gotowanie domowym szefom kuchni, pozwalając na swobodne uczestnictwo w spotkaniach towarzyskich.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe