agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Odkurzacz bezprzewodowy Dyson podświetla, dokładnie odkurza bez plątania włosów, a także myje podłogi twarde. Wszystko w jednym

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson podświetla, dokładnie odkurza bez plątania włosów, a także myje podłogi twarde. Wszystko w jednym

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2024-02-08 11:53:03

Nowy odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine™, wyposażony jest w nową technologię aktywnego mycia podłóg twardych. Odkurzacz posiada potężną moc ssania, funkcję podświetlania kurzu, szczotkę zapobiegającą plątaniu się włosów oraz nową elektroszczotkę Dyson Submarine™ do czyszczenia podłóg twardych na mokro. Urządzenie przez cały czas sprzątania myje powierzchnie czystą wodą.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wielofunkcyjne urządzenie 4w1

Firma Dyson właśnie wprowadziła na rynek swój pierwszy uniwersalny bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia. Dyson V15s Detect Submarine™, jest odpowiedzią na problemy generowane przez dostępne już na rynku modele odkurzaczy myjących. Urządzenie Dyson jest wielofunkcyjnym, wszechstronnym odkurzaczem bezprzewodowym usuwającym kurz, plamy i rozlane płyny. Funkcja 4w1 zapewnia mycie, podświetlanie zabrudzeń, dokładne odkurzanie, bez plątania włosów. Wszystko w jednym urządzeniu. Co istotne, Dyson V15s Detect Submarine™ przez cały czas sprzątania myje powierzchnie czystą wodą.

Nowa elektroszczotka Dyson Submarine™ do czyszczenia podłóg twardych na mokro. Myje czystą wodą przez cały czas sprzątania.

Precyzyjnie zaprojektowana elektroszczotka z wałkiem do czyszczenia na mokro Dyson Submarine™ zużywa dokładnie tyle wody, ile potrzeba, aby skutecznie usunąć rozlane płyny, uporczywe plamy i drobne suche zanieczyszczenia, takie jak np. okruszki.

Dzięki najnowszej Technologii Extraction Plate odkurzacz skutecznie czyści na mokro, bez nadmiaru wody na podłodze. Unikalna konstrukcja płytki umieszczonej tuż przy wałku szczotki, odsącza nadmiar wody z elektroszczotki prosto do pojemnika, zapewniając doskonałe efekty bez nadmiernego moczenia podłogi. Aby to osiągnąć, inżynierowie z Dyson zaprojektowali także system 8 punktów rozprowadzania wody, który dzięki wysokiemu ciśnieniu równomiernie rozprowadza wodę i sprawia, że cała powierzchnia wałka jest odpowiednio nawilżona. Z ośmiu punktów rozprowadzania wody rozmieszczonych w równych odstępach wzdłuż wałka uwalniane jest dokładnie 18 ml wody na minutę, co umożliwia efektywne mycie, po którym podłoga nie jest niepotrzebnie mokra.

Napędzany przez silnik wałek z mikrofibry usuwa rozlane płyny, uporczywe plamy i drobne zanieczyszczenia, a brudna woda jest odprowadzana przez wytrzymałą płytę i trafia bezpośrednio do oddzielnego pojemnika, który można łatwo opróżnić.

Zbiornik na czystą wodę o pojemności 300 ml umożliwia czyszczenie twardych podłóg na mokro do 110 m² powierzchni przy każdym pełnym zbiorniku wody1. Nieco większy zbiornik na brudną wodę o pojemności 360 ml zapobiega ponownemu zabrudzeniu podłogi, dzięki czemu wałek od początku do końca sprzątania jest nasączony czystą wodą.

Elektroszczotka Dyson Submarine™ z wałkiem do czyszczenia na mokro, zaprojektowana jest tak, aby sprzątanie pod meblami i wzdłuż krawędzi było po prostu wygodne. Odkurzacz jest lekki w prowadzeniu, zwrotny i łatwy w manewrowaniu. Co więcej, usuwa zabrudzenia i rozlane płyny nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Charlie Park, wiceprezes działu Floorcare R&D w firmie Dyson:Posiadacze dotychczasowych modeli odkurzaczy myjących często mają wiele powodów do frustracji, związanych głównie z niewygodną obsługą i konserwacją oraz niewystarczającą skutecznością sprzątania. Rozwiązaliśmy te problemy, tworząc wielofunkcyjny i kompaktowy, łatwy w manewrowaniu a zarazem wydajny odkurzacz, który przenosi nas na nowy poziom dokładnego sprzątania, także na mokro.

Wprowadzenie na rynek naszego pierwszego uniwersalnego odkurzacza z funkcją aktywnego mycia stanowi ważny krok na drodze firmy Dyson, której celem jest poprawa jakości codziennego życia oraz higieny i czystości w każdym domu. Po raz pierwszy stworzyliśmy odkurzacz, który posiada wszystkie funkcje w jednym. Potężna i inteligentna technologia odkurzania Dyson dokładnie sprząta wszystkie rodzaje podłóg, w tym dokładnie czyści na mokro podłogi twarde używając stale czystej wody podczas sprzątania. Funkcja 4w1 sprawia, że odkurzacz jest wielofunkcyjny. Posiada 4 wszechstronne elektroszczotki do sprzątania na mokro i na sucho. Elektroszczotka Submarine™ aktywnie myje i odkurza podłogi. Elektroszczotka Fluffy Optic™ podświetla niewidoczny kurz na podłogach twardych. Elektroszczotka Digital Motorbar™ dokładnie odkurza dywany, zbiera włosy i sierść bez plątania. Mini Elektroszczotka odkurza kanapy i materace.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe