agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
OnePlus Nord 4 już na horyzoncie – OnePlus ogłasza nowe urządzenia, a także partnerstwo z TUMI

OnePlus Nord 4 już na horyzoncie – OnePlus ogłasza nowe urządzenia, a także partnerstwo z TUMI

GSM / Smartfony / 2024-07-06 16:20:19

OnePlus ujawnił nazwy produktów, które zostaną zaprezentowane podczas Summer Launch Event odbywającego się 16 lipca br. w Mediolanie. Portfolio producenta zasili pierwszy smartfon z metalową obudową w erze 5G – OnePlus Nord 4, tablet – OnePlus Pad 2, słuchawki – OnePlus Nord Buds 3 Pro oraz smartwatch – OnePlus Watch 2R. Ponadto marka ogłosiła europejskie partnerstwo z renomowanym producentem toreb i walizek premium – firmą TUMI, w ramach której powstała limitowana seria produktów.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Premiera urządzeń OnePlus już 16 lipca

Smartfon OnePlus Nord 4 zostanie oficjalnie zaprezentowany 16 lipca br. podczas Summer Launch Event w Mediolanie. Wraz z nim zadebiutują również: flagowy tablet – OnePlus Pad 2, przystępne cenowo słuchawki – OnePlus Nord Buds 3 Pro oraz lekki smartwatch z systemem Wear OS – OnePlus Watch 2R. Firma ujawni więcej szczegółów na temat wszystkich tych produktów w nadchodzących dniach. Ich premierę będzie można oglądać online na kanale YouTube OnePlus.

Ekskluzywna współpraca OnePlus i TUMI

OnePlus w ramach kampanii promującej smartfon OnePlus Nord 4, nawiązał współpracę z TUMI – producentem tworzącym światowej klasy torby i walizki, łączące funkcjonalność z pomysłowością.

OnePlus i TUMI to naturalne połączenie. Podobnie jak OnePlus, TUMI jest znane z produktów o kunsztownym wzornictwie i niezwykłej trwałości, powstałych z wysokiej jakości materiałów. Obydwu markom przyświeca idea Never Settle. Tworzą produkty dla tych, którzy chcą kolekcjonować wspomnienia i poznawać otaczający świat korzystając przy tym z funkcjonalnych i stylowych produktów -  Celina Shi, dyrektor ds. marketingu w OnePlus Europe

Współpraca między TUMI i OnePlus łączy w sobie trwałość i doskonałość wzornictwa. Charakterystyczny dla TUMI aluminiowy materiał i funkcjonalne przegródki spotykają się najnowocześniejszą technologią OnePlus. Ta współpraca jest skierowana do współczesnego podróżnika. Bintou Tounkara, Marketing & E-commerce Manager w TUMI Europe

W ramach limitowanej serii dostępne będą dwa produkty: elegancka i funkcjonalna torba „TUMI Voyageur Persia Crossbody Bag” oraz kultowa i modna walizka „TUMI 19 Degree Aluminium International Carry-on”, które są ściśle powiązane z nadchodzącym OnePlus Nord 4. Podobnie jak metalowa konstrukcja OnePlus Nord 4, zapewniająca trwałość i wyróżniająca się modnym wzornictwem, „TUMI 19 Degree Aluminium International Carry-on” została wykonana z najwyższej jakości aluminium, z naciskiem na wytrzymałość, styl i ochronę.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe