agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Panasonic: nowe kuchenki mikrofalowe Slimline oraz wypiekacze do chleba nowej generacji

Panasonic: nowe kuchenki mikrofalowe Slimline oraz wypiekacze do chleba nowej generacji

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2018-02-14 07:54:30

Panasonic z dumą ogłasza wprowadzenie do oferty zróżnicowanej gamy nowych produktów do kuchni, dzięki którym w zaciszu własnego domu można serwować świeżą żywność i zadbać o dobre samopoczucie. Dzięki tym produktom — do których zalicza się pięć nowych kuchenek mikrofalowych Slimline oraz zaprojektowany na nowo wypiekacz do chleba — zarówno zapracowani rodzice, jak i piekarze-amatorzy czy pasjonaci gotowania łatwo i przyjemnie przygotują świeże potrawy i wypieki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Tworzenie z pasją świeżego jedzenia i dzielenie się nim to doskonały sposób na świetne samopoczucie wszystkich członków rodziny — dlatego najnowsze innowacje Panasonic to narzędzia umożliwiające przygotowywanie świeżych potraw nawet mimo natłoku obowiązków.

WIELKA zmiana dzięki małej mikrofalówce

Najnowsze kuchenki mikrofalowe w ofercie Panasonic zaprojektowano z myślą o tym, aby odgrywały istotną rolę w przygotowywaniu żywności, a jednocześnie zabierały mniej miejsca na kuchennym blacie i aby ich obsługa była mniej czasochłonna. Kompaktowe wymiary kuchenek mikrofalowych z serii Slimline uzyskano, przesuwając układ wentylatora z tylnej ścianki na ściankę górną, co pozwoliło na zwiększenie wymiarów wnętrza i talerza obrotowego. Dzięki tym zmianom talerz w kuchenkach Slimline ma średnicę 34 cm, mimo że w porównaniu z wcześniejszymi modelami kuchenka zajmuje o 20% mniej miejsca na blacie.

Nowe modele nie tylko zajmują mniej miejsca, lecz także przygotowanie posiłku przy ich użyciu wymaga mniej czasu i wysiłku — po prostu wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk.

Każdy model z serii urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowano w taki sposób, aby dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej ułatwić i uprzyjemnić przygotowywanie smacznych, świeżych dań. Głównym filarem tej innowacji jest znana z precyzji japońska technologia firmy Panasonic, gwarantująca kontrolowane, delikatne i równomierne gotowanie oraz krótszy czas przygotowania, a w rezultacie wyższą jakość potraw. Technologia inwerterowa zapewnia precyzyjną regulację mocy, a co za tym idzie, powtarzalne efekty gotowania. Zaletę tę docenią zarówno rodzice podgrzewający jedzenie dla niemowląt, jak i osoby zajęte codziennymi obowiązkami, które w kwestii gotowania zdają się na mikrofalówkę. Delikatne produkty spożywcze nie są przegotowywane, dzięki czemu cenne wartości odżywcze pozostają na maksymalnym poziomie.

Jedną z funkcji kuchenki mikrofalowej z zaawansowanej serii Slimline, którą z pewnością docenią rodzice, jest też nowe menu Junior. Menu Junior (modele brytyjskie: NN-CD58J (stal nierdzewna), NN-CT57J (srebrny), NN-CT56J (czarny), NN-CT55/54J (biały)) zawiera osiem łatwych w użyciu opcji automatycznych. Stworzono je z myślą o pracujących rodzicach, którzy teraz w krótkim czasie mogą przygotować pełnowartościowe i zdrowe potrawy. Dzięki nowym kuchenkom mikrofalowym Slimline przecieranie owoców i warzyw dla niemowląt, rozmrażanie mrożonek czy przyrządzanie ulubionej potrawy domowników, czyli zapiekanki makaronowej, lub przygotowanie zdrowych przekąsek do szkoły nie jest już czasochłonne.

Najlepszy własny chleb z wypiekacza do chleba Hard Crust

Unoszący się w domu zapach świeżo upieczonego chleba to bez wątpienia jeden z najprostszych sposobów na poprawienie samopoczucia. Wypiekacz do chleba nowej generacji firmy Panasonic sprawia, że jest to teraz jeszcze łatwiejsze. Dzięki wypiekaczowi do chleba Hard Crust firmy Panasonic zachwycisz się wspaniałym zapachem i smakiem własnoręcznie upieczonego chleba — i to w czasie, gdy jesteś w pracy, podczas wykonywania codziennych obowiązków, a nawet w nocy!

Marzenia o wypiekaniu pysznego chleba jak z piekarni i dzieleniu się nim z innymi stają się rzeczywistością w Twojej własnej kuchni. Różnorodność opcji pieczenia ułatwia przygotowanie rozmaitych świeżych wypieków na wszelkie okazje i zgodnie z preferencjami dietetycznymi — od produktu bezglutenowego aż po własnoręcznie wypieczone tosty z dżemem.

Możliwość wypieczenia własnego chleba po kliknięciu jednego przycisku niesie ze sobą wiele korzyści: wiesz, jakie składniki są używane — to szczególnie cenna informacja dla osób, które chcą się pożegnać z cukrem dodawanym do półwypieków. Jest jeszcze jeden ważny powód do zadowolenia: koniec z męczącym wyrabianiem ciasta. Wyposażony w owalną formę wypiekacz do chleba Panasonic Hardcrust wykorzystuje technologię, dzięki której domowy chleb z chrupiącą skórką wygląda jak chleb upieczony w prawdziwej piekarni.

Urządzenie to, które pojawi się w sklepach jesienią 2018 r., wyróżnia się elegancką i nowoczesną stylistyką i jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (czarnym i białym), dzięki czemu można dobrać kolor odpowiedni do stylu kuchni.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe