agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Panasonic poszerza gamę swoich urządzeń do pielęgnacji ciała o nowy system depilacji światłem, golarki i depilator

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2016-02-29 13:57:01

Panasonic poinformował dziś o wprowadzeniu kilku nowych urządzeń do pielęgnacji ciała, umożliwiających przeprowadzenie w domowym zaciszu zabiegów o skuteczności porównywalnej z zabiegami wykonywanymi w salonie kosmetycznym. Nowe produkty to depilator ES-WH90 wykorzystujący technologię intensywnego światła impulsowego (IPL) oraz dwa urządzenia przeznaczone do stosowania na mokro lub na sucho: 5‑ostrzowe elektryczne golarki dla mężczyzn ES‑LV6N i ES‑LV9N oraz depilator ES‑ED96 8-w-1.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zaprojektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysoko wydajnych urządzeń do pielęgnacji ciała, produkty oferują całą gamę nowych opcji. Inteligentne i wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji urządzenia znakomicie wpasują się w codzienność użytkownika, przynosząc lepsze rezultaty w krótszym czasie.

System łagodnej i trwałej depilacji

Jedwabiście gładka, idealnie wypielęgnowana skóra będzie tego lata obowiązkowa. Najnowszy system depilacji światłem ES-WH80 o eleganckiej stylistyce pozwala w domowym zaciszu uzyskać takie same rezultaty jak po wizycie u kosmetyczki.

Usuwanie włosków depilatorem ES-WH90 firmy Panasonic jest szybkie i łatwe: wyjątkowo duży obszar (5,4 cm²) i wysoka częstotliwość błysku (co 3 sekundy) umożliwiają wydepilowanie całego ciała — nóg, rąk, pach i okolic bikini — w czasie nie dłuższym niż 20 minut.

Depilator ma również nową końcówkę do usuwania delikatnych włosków z twarzy przy jednoczesnym odświeżeniu wyglądu skóry. Fala świetlna o odpowiedniej długości dociera do porów, stymulując odnawianie się komórek i pozostawiając skórę piękną i promienną. ES-WH90 wykorzystuję technologię intensywnego światła impulsowego (IPL) w celu znaczącego ograniczenia odrastania irytujących małych włosków. Technologia IPL kieruje impulsy świetlne na mieszki włosowe, skutecznie przerywając cykl odrastania. W efekcie włos naturalnie wypada, a jego odrastanie jest znacznie ograniczone, co gwarantuje jedwabiście gładką skórę na długo, bez obawy o podrażnienia i wrastanie włosków.

Mamy też dobrą wiadomość, jeśli chodzi o trwałość lamp: ich żywotność wzrosła pięciokrotnie, co oznacza, że powinny być wymieniane co około 100 000 impulsów (mniej więcej po 14 latach depilowania całego ciała lub 9 latach depilowania twarzy).

Elastyczność, moc i precyzja dla jeszcze gładszej skóry twarzy

Elektryczne golarki dla mężczyzn firmy Panasonic — ES‑LV6N i ES‑LV9N są wyposażone w 5 ostrzy i mogą być używane na sucho i na mokro. To najnowsze urządzenia należące do wysokiej klasy produktów firmy Panasonic, charakteryzujące się idealną równowagą między mocą i precyzją oraz elegancką obudową. Najnowszą funkcją jest Smooth Slider, czyli dwie rolki umożliwiające gładkie prześlizgiwanie się ostrzy po skórze. Takie rozwiązanie redukuje tarcie, zapewniając łatwe i przyjemne golenie.

Znakomita japońska technologia ostrzy stosowanych w golarkach serii LV przeznaczonych do stosowania na sucho i mokro gwarantuje niezwykle dokładne golenie nawet najtwardszego zarostu. Najwyższą skuteczność golenia zapewnia silnik liniowy działający z prędkością 14 000 cykli na minutę i napędzający nanoostrza ustawione pod kątem 30 stopni, co pozwala uzyskać najlepszy efekt golenia.

Udoskonalona trójwymiarowa głowica obrotowa Multi-Flex zapewnia elastyczność, poruszając się w wielu płaszczyznach — do tyłu, do przodu, w prawo, w lewo oraz w górę i dół. Dzięki temu ostrza stale stykają się ze skórą, podążając za konturem twarzy, szyi i podbródka. Inną wyróżniającą się cechą nowych golarek Panasonic jest technologia Shave Sensor, która automatycznie wykrywa gęstość zarostu i dostosowuje do niej prędkość silnika, aby golić delikatnie i skutecznie, jednocześnie ograniczając podrażnienia skóry.

Obydwa modele zachwycają także prostą i minimalistyczną stylistyką. Seria LV firmy Panasonic, dostępna w nowoczesnych kolorach czerni i srebra, w obudowie z wysokiej jakości metalu połączonego z czarną gumą, charakteryzuje się eleganckim wykończeniem, zaś antypoślizgowy uchwyt zwiększa bezpieczeństwo obsługi urządzeń. Obydwa modele posiadają również trymer, idealny do przycinania baczków lub modelowania dłuższego zarostu. Panowie, którym rano szczególnie się spieszy, mogą golić się pod prysznicem dzięki sprawdzonej skuteczności stosowania urządzenia zarówno na mokro, jak i na sucho.

Delikatna, zmysłowa skóra przez cały czas

Depilator 8-w-1 ES-ED96 firmy Panasonic, przeznaczony do stosowania na sucho i mokro, jest znakomitym uzupełnieniem zestawu urządzeń do pielęgnacji skóry i obowiązkowym elementem domowego spa. Dzięki ośmiu oddzielnym końcówkom i elastycznej, oscylującej głowicy odchylanej o 60 stopni można nim wykonać pełną depilację od stóp do głów zarówno na sucho, jak i pod prysznicem.

Najnowszy model jest wyposażony w szczoteczkę Sonic Facial Brush do złuszczania nawet najbardziej delikatnej skóry. Szczoteczka z wyjątkowo miękkim włosiem delikatnie usuwa martwe komórki naskórka i oczyszcza pory, pozostawiając mniej niedoskonałości. Łagodne obroty stymulują również regenerację naskórka, wspomagając odświeżanie cery. Z kolei szczoteczka Sonic Scrub Brush nie tylko zmiękcza skórę, ale i przygotowuje ją do usuwania włosów.

Większe i mniejsze końcówki zapewniają lepszą kontrolę, można więc usuwać włoski na nogach, rękach, w okolicy bikini i pod pachami w optymalnym rytmie. 48 pęset chwyta nawet najcieńsze włoski, usuwając je dokładnie i pozwalając na uzyskanie trwałego efektu. Wraz z klasyczną końcówką do golenia i trymowania użytkowniczka dysponuje teraz urządzeniem, które pozwoli zadbać o wygląd w sposób wszechstronny i kompletny.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe