agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Panasonic prezentuje nową parownicę do twarzy (EH-XS01)

Panasonic prezentuje nową parownicę do twarzy (EH-XS01)

ZDROWIE I URODA / Urządzenia kosmetyczne / 2017-08-31 08:02:00

Ponieważ pielęgnacja twarzy parą staje się najgorętszym hitem wśród zabiegów kosmetycznych Panasonic wprowadza parownicę do twarzy EH-XS01 z technologią nanojonową, która sprawi, że Twoja skóra będzie mogła wyglądać świeżo jak po wizycie u kosmetyczki, a Ty wcale nie będziesz musiała ruszać się z domu!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wszystkie marzymy o idealnej cerze, ale utrudnia nam to szybkie tempo życia i niezdrowe nawyki. Codzienne korzystanie z parownicy do twarzy Panasonic (EH-XS01) sprawi, że stresująca praca, wentylacja w biurze ani dodatkowy kieliszek wina do kolacji nie sprawią, że skóra będzie sucha ani zniszczona.

Jak dowodzą testy kliniczne, parownica Panasonic pozwala znacznie poprawić stan cery. Jak wykazało badanie przeprowadzone niedawno przez Princeton Research Company*, po ośmiu tygodniach stosowania urządzenia w domu, nanocząsteczki pary wodnej zwiększają nawilżenie skóry o ok. 130%. W przeciwieństwie do kremów nawilżających, oddziałujących na skórę za pośrednictwem różnego rodzaju olejków, parownica marki Panasonic nawilża skórę bezpośrednio. W rezultacie, pod koniec badania elastyczność skóry zwiększyła się o ok. 20%, i zostały zredukowane nawet głębokie zmarszczki. Okazało się również, że regularne korzystanie z parownicy do twarzy pozwala na redukcję krostek i porów o 42%.

Głębokie oczyszczanie i nawilżanie
Regularne korzystanie z parownicy do twarzy domowego użytku sprawi, że Twoja skóra będzie czystsza i bardziej delikatna, a proces odświeżania będzie całkowicie naturalny. Użycie pary wodnej przed i po oczyszczaniu ułatwi ogrzanie i zmiękczenie skóry, sprawiając, że tłuszcz, zanieczyszczenia, martwe komórki skóry i resztki podkładu zostaną prawidłowo usunięte, a Twoja twarz będzie czysta i odświeżona.
Parownica do twarzy wprowadza do skóry nanocząsteczki, które są 18 000 razy mniejsze, niż zwykłe drobinki pary, i dzięki temu łatwo się wchłaniają. Efekt: skóra jest nawilżona aż do swoich najgłębszych warstw, oczyszczona, i elastyczna, a Twoja cera jest piękna.

Efekt zapobiegania starzeniu
Starzenie się jest bardzo osobistą kwestią dla kobiet. Rozwój technologii umożliwia jednak przeprowadzanie kuracji odmładzających w domowym zaciszu. Wiele procesów związanych ze starzeniem się skóry związanych jest z ilością kolagenu w jej tkankach. Korzystanie z parownicy do twarzy Panasonic zwiększy elastyczność Twojej skóry. W rezultacie stanie się ona gładsza - ogrzewanie skóry zwiększa ilość białek szoku cieplnego, które naturalnie stymulują znajdujący się w skórze kolagen. Jeżeli będziesz uzupełniać zapasy kolagenu, skóra dłużej pozostanie jędrna i wolna od zmarszczek.

Codzienna pielęgnacja
Jaki jest sekret zdrowej cery? To proste; wszystko jest kwestią codziennej pielęgnacji. Nie musi być ona droga ani skomplikowana, nie musisz też przeznaczać na nią dużej ilości swojego wolnego czasu. Z nową parownicą do twarzy (EH-XS01) pielęgnacja skóry jest tak prosta, jak nigdy dotąd. Wystarczy dodać wodę destylowaną i włączyć urządzenie. Długość pielęgnacji zależy od ilości wody, którą wlejesz do zbiornika. W zależności od tego, jaki rodzaj codziennej pielęgnacji wybierzesz, możesz nawilżać skórę 12 minut, 6 minut, lub wybrać szybkie 3-minutowe, głębokie oczyszczanie. Niewielki rozmiar oznacza, że możesz dyskretnie schować urządzenie w szafce lub na półce. 

Niezależnie od tego, czy chcesz odżywić skórę, nawilżyć ją, czy oczyścić z toksyn - parownica do twarzy jest idealnym rozwiązaniem. Pielęgnacja sprawi, że Twoja cera będzie zdrowa i piękna na zewnątrz, a Twoje wnętrze będzie pełne przyjemnych doznań. Pomyśl, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić, bez dodatkowych kosztów eksploatacji (wymiana wkładów itp.) - zwłaszcza, że będziesz mogła obyć się bez regularnych wizyt w salonie kosmetycznym.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe